Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kutyának lehet...

5 hónapos kutyának lehet bolha irtós nyakörvet venni? Nem túl erős neki? és milyen márkájút?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Én az Advantixet, és a Frontline-t ajánlom!!!

Nem nyakörvet...

2011. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet, de a nyakörvek nem tartják távol a kullancsokat, csak megölik.

Ha mindenképp nyakörvet szeretnél, akkor a Kiltixet sokan dicsérik.

Amúgy azért nem szokták ajánlani ilyen pici korban, mert kinövi és elvileg 7 hónapig védenek..


Mi inkább az Advantix spot-on-t használjuk, ez távol is tartja a kullancsokat, bolhákat stb.

2011. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el a nyakörv tájékoztatóját, hogy mennyi idős kortól használható.
2011. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ha spot-ot veszünk akkor az mennyi ideig jó illetve ha megfürdetjük akkor nem jön le róla a hatás?


nekünk csak bolha miatt kéne mert már megfürdettük de mindig nagyon vakarózik és rágja magát amikor bolhásak , a másik kutyánk nem bolhás 1 hónapja benne is volt de neki ilyenkor elég ha megfürdetjük bolhaírtós samponnal és nem lesz benne ,de a kicsinek szerintem nem használ vagy nem tudom..azért akartunk nyakörvet mert az nem olyan drága.. a spot meg igen...

2011. nov. 3. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Hosszù tàvon olcsòbb a nyakörv, csak nem egy ismerősöm kutyàja az elején hànyt tőle.

Advantix-ot én havonta veszem a kullancsok miatt is. Bolhàk ellen asszem 2 hónapig hat, de ez nem biztos, keress rà a neten. Fürdetni előtte és utàna 2 napig nem lehet, a többi időben nincs gond.

2011. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amùgy a kiltix 4-5eFt környékén van, az Advantix spot-on-t (10-25kg közötti kutyàknak valót) én 1800Ft-ért vettem.
2011. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

havanese kiskutyáról van szó, nem tudom hogy szedi össze a bolhákat mert panelba lakunk a másik kutyánk nem bolhás , csak most hogy jönnek a hidegek kullancs ellen annyira nem kell hogy védjen...olyat tavasszal akarunk neki venni..


kipróbáljuk a bolhanyakörvet aztán ha nincs hatása és hány is tőle akkor spot-ot veszünk..

2011. nov. 3. 13:56
 8/10 anonim ***** válasza:
oks, bár egy gyengébb minőségű tescos bolhanyakörv is kb. annyiba kerül ám, mint az advantix. Mivel kis testű a kutyusotok, ezért olcsóbb is, mint amit én írtam. Amúgy a kullancsok mínusz fokokban nem "aktívak", az pedig még odébb van..
2011. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

amúgy látjátok is benne a bolhákat?

Nem lehet, hogy valami más váltja ki a vakarózást?

2011. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2 hete fürdettük akkor láttunk benne szárításnál amikor azt kitudtuk szedni,de pár napra rá ahogy ma is vakarózik meg rágja magát..megrohangál mintha mászna vmi rajta..lehet hogy inkább elvisszük dokihoz hogy nézze meg ,meg adjon vmit..
2011. nov. 3. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!