Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya lenne jó...

Milyen fajta kutya lenne jó nekem?

Figyelt kérdés
Olyan kutyát szeretnék ami házőrző,gyerekekkel jól ki jön nem egy agresszív fajta.Szép.És nem olyan nagy kb. akkora legyen mint egy husky,vizsla,border collie.
2011. nov. 3. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Első kutya lenne? Ha igen akkor Labrador,vagy Golden Retriver. Ha nem első kutya és van tapasztalatotok akkor :Amstaff! :D
2011. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nem első volt egy 8 éves jól idomított foxi terrierünk de sajnos meghalt :(
2011. nov. 3. 22:16
 3/8 anonim válasza:
Golden retriever. Igaz, nem házőrző, de szép és aranyos kinézetű, nem nagy de nem is kicsi, és nagyon barátságos típus >> jól kijön a gyerekekkel!! Én ezt ajánlom :)
2011. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy boxert javasolnék. Élénk, jó házőrző, lehet vele mókázni.
2011. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
skót juhász, bearded collie, ausztrál juhász
2011. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisebb masztiffokat tudnék ajánlani, például amstaff, boxer, bullmasztiff. Könnyű őket nevelni, ne is foglalkozz a negatív véleményekkel, tulajdonképpen a legjobb őrző-védő fajták közé tartoznak. Gyerekekért odavannak, de a dominancia a többi kutyára vetődhet, és összekaphatnak. Vigyázni kell tehát. Ha bármi kérdésed lenne, nyugodtan írj!
2011. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
közepes méretű legyen.Kérdező nem kezdő kutyás,részvétem fox terriered miatt.masztiff,németjuhász-jhuász kutyák,ezek keveréke is.SOk jó házőrző fajta van.
2011. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az amstaff nagyon jó kutya. Családszerető, és önfeláldozó os tud lenni. A legjobb kutya, ahol gyerek van a háznál. Sose támad ok nélkül, a gazdáit mindig megvédi.
2011. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!