Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya, amelyik...

Van olyan kutya, amelyik külsőre hasonlít a farkasra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csehszlovák farkaseb, Sarloosi farkaskutya.
2011. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban, a csehszlovák farkaseb, és a saarlosi farkaskutya, de én félhomályban egy ordas németjuhászt is össze tudnék keverni egy farkassal. Nem is tudok többről.
2011. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:

A filmekben malamutok szokták a farkasokat alakítani.

A huskyjaim meg színházban farkasként lépnek fel. Sokan be is veszik, hogy azok.:)))

2011. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
németjuhász,cseszlovák farkas kutya,juhászkutyák,husky,
2011. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De ha azért kérdezed mert ilyet szeretnél tartani akkor szerintem nem jó ötlet.

Egy Saarloosi Farkas kutya, vagy egy Csehszlovák nem lesz soha olyan mint egy kutya. Szökni fog, nem fog minden kutyával jól kijönni. Nagyon kemény nevelés kell neki és sok séta.

2011. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neeem! Nem szeretnék ilyen kutyát. Nekem egy boxerem van. Csak azért kérdeztem, mert ma reggel találkoztunk egy kóbor kutyával, és teljesen úgy nézett ki mint egy farkas. :) Kicsit meg is ijedtem tőle, jobbnak tartottam nem közeledni felé, inkább mentünk a másik irányba. Mondjuk minden kóbor kutyát inkább kikerülünk.
2011. nov. 4. 14:08
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Nagy eséllyel egy keverékben futottál bele, akit csak farkaskutyának hívnak a falusi láncosok között.
2011. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!