Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik lenne a...

Szerintetek melyik lenne a jobb táp a kutyámnak? (többi lent)

Figyelt kérdés

10 éves lesz pár hónap múlva és bichon frise fajtájú

nem tudom hogy idős kutyáknak való tápot vegyek vagy olyat ami hipoallergén és emésztést segítő mert van amikor kijön rajta vmi allergia nem tudjuk mi lehet a doki se tudja de az allergia kivizsgálás meg drága de egy évben nála 3 szor ha elő fordul és csak 2 hétig tart..


2011. nov. 4. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A helyedben úgy csinálnám, hogy hipoallergén tápot adnék neki, mert az allergia amúgy is legyengíti a szervezetét, szóval azt jobb lenne megelőzni.

És a táp mellé adni neki valami kiegészítőt, vagy ízületvédőt. Vannak nagyon jó készítmények, biztos van olyan, ami kifejezetten idősebb kutyának való.

2011. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mondjuk hiába adtunk neki hipoallergén tápot akkor is kijött rajta mert az acanából vettük a hipoallergént...már lassan egy éve azt kap
2011. nov. 4. 10:35
 3/3 A kérdező kommentje:

de ugyan úgy kijött rajta szóval a táp nem annyira segített neki én is azt hittem hogy fog de nem, aztán nagyon magas a fehérje tartalma szóval váltani szeretnék, vagy pro planra vagy pedig lathams kutya tápra én tettem fel ezt a kérdést tegnap : http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2342871-latha..


szerintem jó táp az össze tevőit nézve és van olyan hogy mature 7+ szóval hét évesnél idősebb kutyának..

2011. nov. 4. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!