Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 11 hetes Labrador...

Van egy 11 hetes Labrador kutyám és nem tudom, hogy tápot vagy "emberi" kaját adjak neki?! Ki melyiket ajánlja és miért?

Figyelt kérdés
Happy Dog Maxi Baby tápot adok neki, de anya ellenzi mert hogy az szerinte nem jó. Én nem tudom meg indokolni neki, hogy miért jobb. Válaszokat kérnék!
2011. nov. 5. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát, nekem kuvaszaim vannak, de nagyon ritkán kaptak tápot. Nagyon nem ették, csak kínlódtak vele. Hetente 25 kg húst veszek nekik, konzerveket, szalámit, csontokat na meg ami kimarad a ház körül. Mű vackoknak, nem vagyok a híve én sem.
2011. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Akiteki ***** válasza:
100%

Anyukád mire alapozza, hogy nem jó?

Látja a kutyán, hogy nem fejlődik, esetleg hasmenése van?

Ugye, hogy nem! Simán rá akarja tukmálni a kutyára a konyhai maradékot, mert az olcsóbb. Ne hallgass rá.

2011. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kuvaszom (is) van, kölyök korától kb. 8 hónapos koráig jó minőségű tápot kapott, csak ezután kezdtem el neki főzni. Sosem volt gond a fejlődésével. Mindent megeszik bármit kap.
2011. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy a táppal etetném tovább mivel pontosan azokat a tápanyagokat tartalmazzák ami nekik szükséges az egészséges fejlődéshez ,főleg még ilyen kis korban.Nem azt mondom hogy néha nem kaphat emberi kaját de hidd el messze nem tartalmazz annyi a fejlődéshez szükséges tápanyagot ,mint ezek a prémium tápok.
2011. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most fele táp, fele főtt kaja (libanyak, farhát, stb.)arányban eszik.
2011. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a napi 2x történő etetés híve vagyok. Az enyém reggel tápot kap, este főtt kaját. De az emberi kaja sem maradék, hanem hús, rizs, zöldség, gyümölcs.
2011. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kutyád kutya vagy ember? Na akkor ha ezt tudod akkor azt is tudod mi való neki. Ha nem tápot akarsz neki adni akkor főzzél húst, de 1, az nem emberi kaja (emberi kaja a töltött káposzta meg a palacsinta) 2, baromi drága a rendes hús 3, sok idő.
2011. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
70%
Hát is-is.De inkább tápot,csak néha egy kicsi csontot.De tésztaféléket (kenyér,zsömle,kifli,stb.) TILOS!Meg csokit is!
2011. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Akiteki ***** válasza:
100%
Már megint valami babona terjed? Ugyan miért lenne tilos a tésztaféle? Legjobb fogkefe a szárazkenyér.
2011. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor maradjak a happy dognál adjam neki csak azt? amúgy napi 3x adok neki enni 160grammot osztok szét 3fele
2011. nov. 5. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!