Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye már nincsenek kutyaviadalok?

Ugye már nincsenek kutyaviadalok?

Figyelt kérdés
Mert hallottam, hogy sokan csak azért vesznek bitbullt meg rotweillert és amsaffot meg hasonló kutyákat, hogy harcoljanak velük, illetve a viadal, és azért is hogy tudjanak idős emberekhez betörni rabolni, szóval negatív célokra, és kihasználni a kutyát, vadítani... Ez szörnyű dolog, én az ilyen embereket elítélem és lenézem! Jómagam nem szeretem a nagykutyákat.. (egy csivavám van, szóval csak a kicsi ölebeket szeretem) de ez akkoris kínzás.... Szegény nagykutyák! :( Mi a véleményetek erről??
2011. nov. 6. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

hiába hogy illegális szerintem vannak még kutyaviadalok ,erről nem hallasz a tv-ben ,de biztos vannak..


az animal planeten vannak ezek az állatrendőrséges műsorok ott egy csomószor kutyaviadalokhoz hívják ki őket és a legtöbb kutya nagyon csúnyán nézz ki tiszta seb és heg..arról nem beszélve hogy agresszívak..egyik részbe 14 pitbullt kellett elaltatni mert agresszívak és nagyon rossz állapotba voltak..

az ilyen embereket nagyon utálom..

2011. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
A retkek szoktak tartani, hallottam már felőle. Sunyiban csinálják, plusz kereset a segíííly mellé.
2011. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én a viadalról a tv-ben hallottam és tényleg igaz az is, hogy idős embereket támadnak meg ezek a fajta nagykutyák, mert a "gazdájuk" ezt parancsolja nekik.... És lopnak is....
2011. nov. 6. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, múltkor egy idős embertől loptak el, nem tudom hány malacot. Híradó mutatta. Azok is retkek voltak, két pitbullt is vittek magukkal.
2011. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak még, időről időre lehet is hallani hogy lebuknak .Nehéz lefülelni őket mert kietlen helyeken aránylag zártkörben szórakoznak ezzel.
2011. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem nehéz lefülelni őket, mert nyílt titok szokott lenni ki viadaloztatja a kutyáit. Csak éppen a kisebbségiek szoktak általában viadalokat rendezni, ők ellen meg nem nagyon tesznek semmit se. Ha tesznek is, akkor is csak azért, mert nagy a veszélye a lebukásnak, hogy a rendőrség tud róla, de nem tesznek semmit se ellene. De nem sokáig vannak bent az elkövetők, legfeljebb néhány napig, utána kiengedik őket, és megint rendezik a viadalokat.
2011. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ugye már nincsenek pedofilok?


bocs, hogy kitört belőlem a cinizmus, de ez nagyon naív kérdés... vannak. sokan, sokszor, sok kutyával. persze nem nyilvánosan, sőt, az ilyenek nagyon ritkán derülnek ki. ha érdekel a téma, vagy nyomozgatni akarsz, akkor itt a fórum: [link] virágnyelven írnak, de aki figyel az látja, és össze tudja kötni a dolgokat.

meg van egy oldaluk is (pontosabban több, ez az egyik), ahol a törzskönyveket és eredményeket vezetik [link]


egyébként ne gondold, hogy nem "bántja" őket senki, nem véletlen -szvsz- hogy a fórum nyilvános és még működik... csak ezeket az embereket nem lehet viadal miatt tetten érni és igazából nem is érdemes (az "csak" állatkínzás), általában ilyen népeknél van még a háttérben nagyobb mocsok is, és azzal kapják el őket. addig meg jó ez a topik kukkolni.

2011. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Catz ***** válasza:

Oroszorszagban es Romaniaban pl. legalis ...

Oda viszik a Közep azsiai juhaszokat is Mo.-rol...


Undorito egy dolog.

2011. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tyler913 ***** válasza:
En egyebkent elkulonitenem a "profi" viadaloztatokat a retkektol.Szerintem olyan,aki tenyleg ert hozza,hogyan kell viadorkutyat tenyeszteni es kepezni,eleg keves van Magyarorszagon,mert egy ilyen"uzem" azert eleg feltuno.Olyanok viszont,akik egyszeruen szorakozasbol osszeeresztik az elvaditott,rosszul szocializalt kutyaikat,bizony vannak sokan.
2011. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!