Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tanácsoltok? Kuvasz...

Mit tanácsoltok? Kuvasz kutyát szeretnék de nincs pénzem hogy 100. 000-ért vegyek tenyésztőtől de szaporítótól nem akarok venni, fajtamentők meg nincsenek ehez a fajtához (a neten legalábbis nem találtam)

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nézz szét állatmenhelyeken, hátha találsz.
2011. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Na vajon mit? Gyűjtögess.
2011. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 xnorkax ***** válasza:
Menhelyen is van szép számmal kuvasz vagy kuvasz keverék. :) [link]
2011. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom én hogy csináltam amikor fajtatiszta kutyát vettem:

Kinéztem a kennelt, érdeklődtem a leendő párosításokról és lefoglaltam egy kiskutyát egy 1 év múlva született alomban. Addig a kutya kajájára szánt pénzt minden hónapban félretettem. Közben folyamatosan leveleztünk a tenyésztővel, többször láttam a kutyáit. Így mire arra került a sor h elhoztam rákészülten, rengeteg tapasztalattal vártam a kicsit, úgy h megvolt már rá a pénzem :o)

....vagy menhely....

2011. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De nekem kölyök kell és fajtatiszta.
2011. márc. 5. 17:50
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
:-)))))))) Nagyon vicces vagy, tudod-e??? Jót nevettem.....
2011. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 xnorkax ***** válasza:
97%
Ha csak és kölyök és csak fajtatiszta lehet, akkor spórolj egy ideig... Mert mást nem tudok tanácsolni.. :/
2011. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Bozsikrisz ***** válasza:
95%

Kölyök, fajtatiszta, és olcsón, de inkább ingyen, kizárólag tenyésztőtől, szaporítótól nem.


Ne haragudj, de az egyetlen szimpatikus dolog az, hogy nem akarsz szaporítótól kutyát venni...egyébként pedig a bilibe lóg a kezed.

2011. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Tyler913 ***** válasza:
59%

Ha csak kolyok es csak fajtatiszta jo,akkor marad a gyujtogetes.De ha azt nezed,hogy egy kutya 10-12 evig is a tarsad lehet,nem tunik olyan soknak az a 100 guriga.Az ennek a tobbszoroseert megvett szamitogep meddig lesz veled?

Ha meg olyan nem koltesz minosegre,sanszos,hogy ennek az osszegnek a tobbszoroset fogod az allatorvosnal hagyni,es meg ugy sem lesz egeszseges kutyad.

Egyszoval:gyujtogess meg.

2011. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Bányai Károly ***** válasza:
62%
Vagy pl. örökbefogadni egy kölyök keveréket. Mikor kisgyerek voltam én is mindenáron fajtatiszta dobermannt szerettem volna, aztán kicsit érettebb lettem és rájöttem, hogy amíg 600.000 gazdátlan kutya van az országban eléggé önző dolog lenne még egyet "kitermeltetni" csak azért, hogy elmondhassam magamról, hogy fajtatiszta kutyám van.
2011. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!