Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Dog Chaw márkájú táp jó egy...

A Dog Chaw márkájú táp jó egy 7 hónapos kutyusnak? Esetleg szemelyes tapasztalatok? Eddig Brit Care-t adtunk de megunta azt es most ilyent vettunk.

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Középkategóriás táp, vannak nála klasszisokkal jobbak, viszont a Pedigree és a hasonló olcsó, 4% hústartalmú tápoknál jobb. Én személy szerint nem vagyok a (gyakori) tápváltás híve, ha az előző bevált, és valóban unja a kutyus, fel lehet dobni időnként egy kis hússal, konzervvel, tésztával, rizzsel, húslevessel, stb. Ha megvettétek, természetesen próbáljátok ki, de csak fokozatosan álljatok át, tehát eleinte keverjétek a régebbi tápjával, majd egyre nagyobb adagban kapja az újat.

2009. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Sok neves tenyésztő is ezzel eteti a kutyáját, és nem csak a kiállítási vonalakra gondolok, ismerek munka vonalas tenyésztőket is, akik évek óta ezzel etetik kutyáikat, és bevált nekik :)
2009. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyémek csak ezt eszik meg. nem szeretnek mást. Szoktam nekik adni mellé egykis vitamint is. Az enyémek 6hónaposak lesznek. Lelencek. De nagyon szépen nőnek. Szerintem akkor sem lennének szebbek,ha ultraminőségi táppal etetném őket. Egyébként én szoktam nekik husit főzni, és néha annak a levébe kavarom bele. Imádják.


Milyen fajta a kutyád?

2009. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!