Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos keverék kiskutyánk...

5 hónapos keverék kiskutyánk lenyelt egy műanyag kupakot. Vigyük el orvoshoz vagy ki tudja üríteni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen orvos, én nem kockáztatnék.
2011. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha te nyelted volna le vagy az 5 hónapos/5 éves gyereked, mit tennél?
2011. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan orvos! Ha mostanában történt, akkor meghánytatják és nem kell napokig aggódni!
2011. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy ki tudja hányni, vagy nem. Doki.
2011. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz. Lehet műteni kell.
2011. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:

Attól függ, mekkora a kutya és mekkora a kupak.

Figyeld, hogy kakál-e. Ha nem jön semmi vagy csak kevés vízszerű valami, akkor orvos.

De ha a kutya méretéhez képest nem volt túl nagy a kupak, esetleg simán távozhat természetes úton.

2011. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LadyLee ***** válasza:

Nem tudom, szerintem először csak hívd fel a dokit, lehet, hogy felesleges aggódni. Milyen méretű a kutyus? Mert ha nem nagyon kicsi, akkor valószínűleg nem lesz baja.


Kiskoromban a németjuhászunk nyelestül kapta ki és nyelte le a kezemből a nyalókát - az ég egy adta világon semmi baja nem lett.

2011. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!