Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok nekem ötleteket adni? SOS

Tudtok nekem ötleteket adni? SOS

Figyelt kérdés

2011. 10.31.-én Gödöllö irányában az m3 mellett találtunk egy kan kutyát, a gazdája nem jelentkezett érte.


Nagyon oda adó, szoba tiszta, gyerekszerető és okos. Kb másfél éves lehet.


Nagy testű!


Milyen oldalakon adhatok fel hirdetést? Menhely kilőve, gazdát szeretnénk neki találni.


Köszönöm a segítséget.


2011. nov. 10. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már mindháromra feladtam :)
2011. nov. 10. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! Drukkolok, hogy minél előbb legyen gazdija!
2011. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Barbarettó ***** válasza:
van 1 csomó menhelyes oldalon "nem a menhelyen vannak" meg beírod pl eladó kutyák és ott feladod:)
2011. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Facebook-on is fent van nagyon sok menhely ill. kutyàs mentőcsapat. Érdemes utànanézned és képet küldeni nekik ròla az infòkkal. Rengetegen megosztjàk ezeket a képeket!
2011. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ide is felrakhatod, ezt az oldalt sokan nézik, összefogja a gazdikereső menhelyen és ideigleneseknél lévő kutyákat, cicákat:

[link]

2011. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

www.jofogas.hu

www.ad6kap6.hu

www.aprod.hu

2011. nov. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne nagyon várd a GAZDÁJÁT mert valószínű hogy direkt rakta ki ...felénk is szörnyű szívhezszóló történetek vannak amik abból adódtak hogy PÁROSÁVAL vannak kitéve az utakra már jópárat mi is hazahordtunk , SOK SIKERT :)
2011. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress fel fajtamentőket...vannak, akik nem csak fajtatiszta kutyákkal foglalkoznak. Lelkiismeretesek, és alaposan megvizsgálják az örökbefogadókat, segítenek a szállításban, az ivartalanításban.
2011. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért menhelyeknél is bejelentkezhetsz, általában segítenek, felrakják a weboldalukra, mint gazdikeresőt. Egyébként meg az összes létező hirdetési oldalra felrakhatod :D

Mondjuk ez nem tudom, miért SOS, ne számíts rá, hogy gyorsan kerül neki gazda, hónapokig is keresgélhetsz gazdit, mire megtetszik valakinek. Mindenesetre csinálj róla cuki képeket, játékkal, gyerekkel, alvósat, mindent, ami megfogja a tekintetet. Sokkal hamarabb lesz gazdája, mintha semmitmondó képekkel hirdeted.

2011. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!