Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A héten kapok új kutyát. A...

A héten kapok új kutyát. A Bizsu nevet választottam neki. Az lány név? Ha tudtok jobb név ötleteket szívesen várom. Mire kell odafigyelni egy kiskutyánál?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 17:32
 1/5 anonim válasza:
100%
A Bizsu az aranyos, főleg ha lány.
2009. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én legkedvesebb kutyusomat is így hívták, ő is lány volt, és a mai napig nagyon tetszik ez a név. :) Milyen kutyus amúgy? Mert ha pl. uszkár, mint az enyém, illik rá, biztosan, de, ha mondjuk egy "medveölő" , akkor lehet, mégis más név kellene neki :)

A kicsi kutyáknál legfontosabb a következetesség és a türelem, lehetőleg soha ne kapd fel a vizet rá, ha valamit rosszul csinál, hiszen nagyon gyorsan tanulnak. Lakásban lesz, vagy kertben? Ez sem mindegy, mivel a szobatisztaságra nevelés is elég sarkalatos kérdés. Sok-sok szeretet, törődés már fél siker. Gondold át, hogy mennyire tudod a napirendedet hozzá alakítani és már az elejétől tartsd magad ahhoz a rendhez, amit kitaláltál. Figyelj arra is, ha sulis vagy, hogy szeptembertől kevesebb időd lesz, akkor se egyik napról a másikra hagyd magára egész napra. Játssz, sétálj vele sokat, ez neked is csak jót tesz :)

2009. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kistestü, mozgékony, lánykutyának nagyon találó név. Jól hívható vele, mert karakteres. Mivel nem írtad meg, hogy milyen fajta, így - kapásból - nem is lehet nevet TALÁLNI.
2009. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Yorkshire terrier :) és köszönöm a válaszokat :)
2009. jún. 22. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Yorkinak nagyon cuki név. Én is gondolkodtam rajta, végül az enyém Jázmin lett. :)
2009. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!