Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek esetleg bevalt a...

Valakinek esetleg bevalt a tuzelobugyi kankutya mellett? Esetleg kanriaszto sprayvel kiegeszitve?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi hasznalt e vkinek mar a tuzelobugyi es a riaszto sprayk?mert nekem a kankutyam van mellette,szoval nem a szomszed kutyaktol kell felnem.Es nem a verzes miatt.hanem mikor epp nem vagyok mellettuk,nem e hasznalna ha arra az idore rajta lenne a bugyi,kiegeszitve kanriaszto spraykkel?mert ez az elso tuzelese lesz,es a kovetkezo elott ivartalanittatva lesz,a doki tanacsolta hogy az elso tuzeles utan legyen mutet.Ugyhogy most nagyon meg kell oldanom,mert meg verzik,de mar nem sokaig es jonnek a kritikus napok...kulonzarni meg nincs modom oket,ezerrt gondoltam erre.Legysi irjatok velemenyeket,kinek hasznalt,vagy esetleg mas otlet?elore is koszi.
2011. nov. 13. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Mind a kettő kutyát meg kötöd különböző helyre, vagy a kant vagy a szukát be viszed a lakásba.
2011. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem kötném meg!

Esetleg (ha nem sokáig vagy távol) akkor egy ideiglenes kennelt fel állítani, bevvinnni valamelyiket a lakásba vagy a szukát (így biztos nem lesz vemhes) szállító boxba csukni. ;)

2011. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleh ha addig az egyik kutyust átvinnéd a szüleidhez/barátaidhoz, bárki rendes ismerősödhöz?
2011. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a kant lehetett volna ivartalaníttatni mielőtt a szuka tüzelni kezd, ugyanis teljesen be lesz pörögve.

Ha egy lakásban tartod a kettőt a tüzelés alatt, az kínzás, mert érik egymást.

2011. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*érzik
2011. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztos lehetsz,hogy a spray és a bugyi nem óvja meg a szukát a vemhességtől.Tapasztalatom szerint a spray nem ér semmit se. Használj ketrecet vagy szállító boxot és tedd őket külön szobába. Nem írtad milyen fajta kutyusok, de pl.ha husky kariberről van szó,akkor zárd is be a szobákat...:-)

Kisebb kutyáknál,pl.yorki elég lehet a külön doboz is.

2011. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A tüzelőbugyi arra való, hogy a kutya ne pacázza tele az egész lakást.

Az egyetlen megoldás a különzárás.

2011. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akiteki ***** válasza:

A bugyit egy pillanat alatt leszedik róla, semmit nem ér. A spray pénzkidobás, mintha mosakodás helyett befújod magad dezodorral. A szag megmarad, csak keveredik.

A különzárás sem tuti, az én tibetim megállás nélkül ordított a csaj után. Ivartalanítás segít.

2011. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A tüzelőbugyi és a riasztó spray semmit nem ér. Ha nem tudod őket elválasztani, elzárni egymástól, akkor gáz van. Nagyjából napi 24 órás felügyeletre lesz szükség, de ezt szó szerint értsd, nekik 1 perc elég ahhoz, hogy összeragadjanak.

És arra készülj fel, hogy a kant nagyon meg fogja viselni ez a néhány nap.

2011. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizony! Ha kerti kutyák, akkor a szukát vidd be a lakásba, ha lakás kutyák, akkor meg két külön szobába kell őket csukni. Nincs olyan, hogy nem lehet megoldani!
2011. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!