Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha beleharapok egy kutya...

Ha beleharapok egy kutya farkába, az mennyire fáj neki?

Figyelt kérdés

:D


Egy vígjátékban volt, hogy volt valami kemény agresszív kutya, aki ott keménykedett, és a hapek beleharapott a kutya farkába, aki erre nyűszítve elsunnyogott,elmenekült.


Ha ezt kipróbálom, akkor ezt fogom elérni, mint a filmben?


2011. nov. 13. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát egy agresszív kutya véleményem szerint inkább vissza harapna...
2011. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
100%

Én meg láttam egy filmet, hogy a hapsi előrenyújtotta a bal karját és kétszer körberepülte a Földet.

Láttál már kutyákat bunyózni? Az enyémnek beleharapna a farkába, biztosan igen ideges lenne és nem elfutna, hanem ő is farkon harapná az illetőt.

2011. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyot harapsz, nagyon fáj, ha kicsit, akkor kicsit. A reakció pedig a kutyától függ, vagy meglepődik, vagy elszalad, vagy visszakézből lekapja a fél arcodat. Szerintem ne próbálgasd, semmi értelme. Vannak civilizáltabb módszerek is.
2011. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a tiédbe harapnának, mit csinálnál? :D Én tuti nem harapnék a kutyám farkába, tuti fáj, meg milyen már... :D Szerintem is csak visszatámadna.
2011. nov. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!