Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7. hetes csivava-palot...

Langmár vanessza kérdése:

Van egy 7. hetes csivava-palotapincsi keverék kis kutyánk .4 napja került hozzánk. Mikor elhoztuk nagyon sokat evett. Most meg nem akar enni sokat alszik. Valaki meg tudja mondani mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még pici rengeteget fog aludni e-miatt ne aggódj. étvágytalanság esetleg lehet h: az új hely és félénkebb. de ha nem akkor mindenképpen vidd dokihoz! :) Sok sikert a kutyushoz!
2011. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Oltásokkal, féregtelenítéssel hogy álltok?
2011. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha pár nap így telik hogy alig eszik akkor vidd orvoshoz illetve meg azt csinálhatod hogy úgy csinálsz mintha bele ennél a kajájába és közbe mond hogy hmmm de finom adj ki olyan hangokat mintha ennél , nálunk ez bevált bár nekünk már 6 hónapos a kutyusunk de néha van hogy csak beleszagol és ott hagyja a tápot ,ilyenkor felveszem a földről a tálat és úgy csinálok mintha enném , vagy a másik kutyánkat oda hívjuk engedjük hogy épp csak egy pár szemet egyen a tápból a kicsi azzonal be is nyomja..
2011. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ.remélem csak tényleg az a baj hogy még pár napja van nálunk oltása még nem kapta meg de a féregtelenitése meg volt és még anyit kérdeznék hogy levihetem-e már olyan helyre ahol nincsenek kutyák?kis idöre?
2011. nov. 14. 19:17
 5/13 anonim ***** válasza:

Elvileg akkor lehetne, ha minden oltàsa megvan. Èn nem vàrtam meg, első oltàsa utàn màr levittem. Ezerrel figyeltem mi van a földön (kakival még véletlenül se érintkezzen). Ezen kívül se kutyàval, se macskàval nem talàlkozhatott.

Nem adok tanàcsot, mert ez rosszul is elsülhet, nàlunk szerencsére nem lett baj.

Mikor volt féregtelenítve és miòta nem sopizik

2011. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*szopizik?
2011. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
már nem szopizik mivel 7.hetesen hozztuk el..a féregtelenitése mikor elhoztuk másnap már elvittük. holnap lesz 1.hete.
2011. nov. 15. 10:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Ok, azt gondoltam, hogy már nem szopizik. Az oltást akkor lassan megkezdhetitek, mivel az anyatej már egy ideje nem ad neki védettséget..
2011. nov. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért alszik sokat, mert még"csecsemő" :) . Meg még kicsit lelkibeteg, el lett hozva a testvérkéitől. Egy olyan cseppséget még félmarokkal lehet gyöntölni, minden ujjad egy kiskutya lehet. Tessék vele incselkedni kicsit. AKár leviszed, akár nem, ha olyan helyen jársz, a bacikat, spórákat úgyis hazaviszed, a kutyák orra mindig a padlón van, mert szaglásznak. Szobatisztaság szempontjából, jobb ha lehordod, csak igyekezz olyan kutyák közé vinni, ha muszáj, akik biztosan oltva vannak, és ne a homokozó közelébe, vagy a házak közé, ahol sok a kóbor cica. A legveszélyesebbek kölyök kutyákra azok a betegségek, amiket a cicák terjesztenek. Pl. a parvo is. Most mondjuk tél közeledtével kevesebb a vírus, baci, de pulcsi nélkül ne vidd le, mert a hasa nagyon közel van a fagyott földhöz, pillanatok alatt jól megfázhat.
2011. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
sziasztok ha valaki tudna küldeni képet csivava és pincsi kutyárol meg köszöném vagy ahol meg tudnám nézni mert én sehol nem találtam képet rola és mi ilyen kutyának hoztuk el de ahogy nö egyre inkább tacsira hasonlit a teste.
2011. dec. 29. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!