Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának lehet cisztája?

Kutyának lehet cisztája?

Figyelt kérdés
nah először is sziasztok úgy kezdeném hogy fél éve volt a csuklómon mmegerőltetéstöl egy "ciszta/ganglion" nah és ma reggel le vittem a kutyámat.Játszott egy flakonnal én meg mondom felne sértse a száját felszúrtam egy kerítésre ami egy játszótért kerített el de ez nem lényeg a kutya amilyen hülye volt felugrót érte és a háta és az oldalára eset jól meg is ütötte magát de komolyabb sérülés semmi utána észre vettem egy "puppot" a bordájánál a válla után megfogtam és hasonlított az én ganglionom hoz elfog tűnni vagy esetleg vigyem orvoshoz vele ? nagyon félek hogy valami nagy baja lesz és hibásnak érem magam
2011. nov. 14. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
hát az állatorvos nem ártana...
2011. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez inkább vérömleny. Általában magától lelohad de nemárt ha orvos is megnézi.
2011. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát várok egy pár napot ha még ott lesz beviszem de amúgy most volt beteg és naponta jártuk már a ki vagyok a kutya betegségekkel remélem rembe jön pár napon belül
2011. nov. 14. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy eltűnik, vagy nem. Vagy csípés, vagy ciszta, vagy daganat, vagy isten tudja mi. Vidd dokihoz.
2011. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Előfordul. Kb. egy hét alatt lelohad. Épp most kezd elmúlni az én kutyámnak is. Nem tudom mit buliztak a kertbe, de úgy jött be, hogy a hátán egy hatalmas púp volt, mint egy tevének. Mivel a múltkor már a másik kutyámnak is volt ilyen, most nem rohantam az orvoshoz.
2011. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!