Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane Corso Kennelek? Tudtok...

Cane Corso Kennelek? Tudtok nagyon jó Kennelt? Akitől tényleg olyan fullos gyönyörű jó idegrendszerű kutyákat kaphatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
az idegrendszer nagyba szinte csak rajtad múlik.
2011. nov. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pl.a Kratosz kennel.
2011. nov. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az idegrendszer a kutyán múlik,mer az ő idegei..részben rajtam is..de betudnűtok linkelni?
2011. nov. 15. 09:49
 4/8 anonim válasza:

[link]


Legyél már egy kicsit önálló!

2011. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A kratosz kennel nem jo en a majoshazaremet ajanlom vagy a timoniert csak azert vigyaz en is vedtem egy 6honapos szukat a majoshazaremetol es diszplazias volt visszavidtem visszaadtak a penzt de persze cirkusszal az a lenyeg hogy ojan valakivel meny el aki ert hozza vagy olvas utanna rendesen es mond hogy kersz garanciat egyebkent en 850 eurot adtam erte remelem segitettem
2012. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja es az idegrendszer nem a gazdan mulik csak nagyon keves szazalekban a kutya genjeiben van
2012. jan. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majosházától ne! Ott csak az állandó kölykeztetés megy, ami már számomra szaporítás! kutyái személy szerint nem tetszenek, elég boxeres a fejük és dagadt az összes. Lehet a sok kutya miatt egész nap szegények a kennelben vannak és a mozgásigényük egyáltalán nincs kielégítve?!
2014. nov. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!