Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor vittétek először ki...

Mikor vittétek először ki utcára a kiskutyátokat? Hanyadik oltás után, hány hetesen?

Figyelt kérdés
Az én kutyum 10 hetes és jöv 7en kapja a 2.oltását
2011. nov. 15. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
csak az utolsó oltás után szabad kivinni az utcára
2011. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már a második oltás után kivittem, de persze nagyon körültekintően. Szerencsére nem lett semmi baja, kiegyensúlyozott, egészséges, szófogadó, jól szocializált felnőtt lett belőle.

De az csakis a te döntésed, hogy mit kockáztatsz, mert a hivatalos orvosi vélemény szerint csak az utolsó oltás után szabadna kivinni.

2011. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a gazdiknak mindig a 3. oltás plusz egy hetet szoktam mondani. De renitens vagyok és 3. oltás után 2 nappal már volt, hogy kiállításra is vittem kiskutyát és semmi baja nem lett hiába volt majd 1000 kutya ott. De a biztos a 3. oltás + 1 hét!!!
2011. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. oltás után, 6 hetes korában. Kb. nagyítóval kémleltem a földet, hogy véletlenül se érintkezzen semmilyen kakival.. Más kutyákkal/macskákkal nem találkozhatott. Nem lett gond belőle :)
2011. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, mindenki mást mond..:) mindenesetre én is a 3. + 1 hét mellett voksolok azt hiszem. Nagyon köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 15. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!