Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tervezik az ebadó bevezetését,...

Tervezik az ebadó bevezetését, nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Mert nekem például van egy tacskóm én ugyan annyit fizetek majd érte mint például akinek egy nagy testű kutyája van?

Vagy ez hogy lesz?


2011. nov. 16. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tegnap óta kb. te vagy a 30., aki felteszi ezt a kérdést...

Amúgy google - ebadó és megtalálod a törvényt.

2011. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy menjenek a kur*a anyjukba!
2011. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves első ebből aztán kiderült számomra, hogy te mit szólsz hozzá. De azért köszi a tippet.
2011. nov. 16. 14:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Régen is volt..nekem nincs bajom vele....évi 6000 (vagyis havi 500ft) max az nem sok, sok hülyeségre kidob az ember ennyit... (pl cigi üdítő, pia, nasi) szerintem az aki tud kutyát tartani (normálisan, és ha kell tud is állatorvosoz menni vele stb) ennyit ki is tud gazdálkodni....
2011. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Még mindig hülyeségnek tartom.És így szerintem még több kóbor kutya lesz! :S

Nem a kutya mérete alapján döntik el hogy mennyit kell fizetned!

2011. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze én se fogok ezért a kutyáimtól megszabadulni csak igazán azzal nem értek egyet, hogy egy kis testű (tacskó) kutyára ugyan annyit kell majd fizetni mint egy nagyra.
2011. nov. 16. 15:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagytestű kutyám van (igaz még kölyök) - bullmasztiff.

Kifejtenéd, hogy miért kéne szerinted egy tacsinak kevesebbet fizetni, mint mondjuk egy bullmacinak?

Ez már tényleg érdekel :D Súly alapján menjen vagy hogy? :D


Na jó, most utoljára leírom a véleményem.

Ezzel sok kóbor kutya lesz, az biztos, ami nem jó. Engem viszont nem fog érinteni, mivel ivartalaníttatva lesz a kutyusom - és nem az ebadó bevezetése miatt, hanem mert úgy gondolom, hogy a nem tenyésztésre szánt kutyákat bizony ivartalaníttatni kell, ez is hozzátartozik a felelős állattartáshoz. Az már más kérdés, hogy egy 10 éves kutyát nem jó dolog kitenni az altatásnak, ha ebben a cipőben járnék, nem is tenném ki. Ennek ellenére kifizetném akkor is, de ezzel akkor értenék 100%-osan egyet, ha biztosan tudnám, h pl. menhelyek kapják ezt a pénzt.

2011. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem westie-m van nem fogom ivartalanítani mert jó génállományú és ezeknél kutyáknál fontos....."bármikor" kellhet és tudok rá vigyázz hogy ne legyenek nem kívánatos kicsik...

De szerintetek aki ennyi pénz miatt kidobja a kutyáját az milyen gazdi volt eddig? Vagy aki tényleg havi 500ft miatt gondolja meg magát és nem lesz kutyatartó, az megérdemli hogy gazdi lehessen?

2011. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

és (tudom nem egészen ide vág) de aki így gondolkodik mint ez az "illető"

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__23813..

azt egy "malacadó" visszavetette volna és szegényke nem szenvedne....

2011. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!