Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek ha sikerült...

Mit tehetek ha sikerült keverék kutyast Vásárolnom. És a szaporítója E-mailn keresztül még ki is röhög. És örül neki . Mellesleg elküld melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés

Gondolom semmit -.-'

Szóval írtam neki E-mailt hogy ez nem volt rendes tőle...

A választ nem linkelném :/ Max ha szeretnétek látni....


Volt egy Francia bulldog kutyusom... És mivel úgy adódott hogy még magam sem tudtam mi lesz velem, jobbnak láttam ha gazdit keresek neki.... Ők jelentkeztek is... Fiatalok.. kedvesek voltak... Fűt fát ígértek !!ivartalanítási szerződéssel kerestem gazdit neki!!

Anyukámék már jó ideje kerestek Labradort, és adtam is fel hirdetést... Közben kiderült nekik van Labijuk... Amit szívesen odaadnának anyukáméknak , mert eladóak a picik :) Pici húgom megörült és így nem fizetett egykönk sem... Anyuék kaptak Labit .. Kicsi kutyám jó helyen , bár a szívem szakad meg :(

Had tegyem hozzá hogy anyukáméknak is próbáltam a Franciát, de nekik a Labrador volt a vágyuk!


Okom volt rá hogy gazdit keressek neki :(

És nem hírdettem 30-50 ezrekért mert nem pénzt szeretem volna, hanem jó gazdit neki :(


2011. nov. 17. 12:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, hát ez szívás. De ugye a franciát ivartalaníttatták? Gusztustalan emberek vannak. Ha nem teljesítették a szerződésben foglaltakat, akkor polgári peres úton tudod érvényesíteni a jogaidat. Gondolom al abiról viszont nincs szerződés, így nem is tudsz semmit csinálni sajnos.
2011. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hülye vagyok, de ebből semmit nem értek...
2011. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ezek után lesheted h mikor ivartalanítják. Elletik majd amikor lehet.... :o( Nem irigyellek, kemény tanulópénz.
2011. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
:((
2011. nov. 17. 12:45
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Most mi van?A labrador amit cserébe kaptál az keverék?Vagy nem értem mi a gond.A Te francia bulldogoddal most mi van?Kicsit értelmetlen a megfogalmazásod.
2011. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Na, megvárom mi kerekedik ki ebből, én sem értem a dolgot..
2011. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Szépen szólsz egykét nagyobb havernak, rokonnak és visszahozod a kutyád ha már ilyen felelötlenük odaadtad a szaporítóknak, mielött halálra elletik.

A labi-féle meg megmarad anyádéknak, gondolom nekik már mindegy, ha nem tk-s kutya kellett.

Nem volt gyanus, hogy nekik pont labradorjuk van cserébe? Szörnyü butaságot csináltál ... mosmár az a dolgod, hogy a lehető legjobbat hozd ki belöle. SZEREZD VISSZA BÁRHOGY AZT A NYOMORULT BULIT! Fenyegeds meg öket rendörséggel, apehhel, mindennel.

2011. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

A bulldog törzskönyves volt? Mert akkor igazából te sem tudod bizonyítani hogy fajtatiszta. :( Persze nem szép dolog, de nem hiszem hogy tudsz bármit is tenni.

A labinak legalább oltása, féregtelenítés, chip? meg a bulldognak is?

2011. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Vett a szüleinek egy francia bulldogot, de az nem volt jó nekik (anyáéknak kijárna egy büdös nagy maflás), nekik labi kell. Fogták magukat, kerestek a bullnak egy gazdit. Jelentkezett egy pár, odaadták nekik. Aztán kiderült, h akiknek odaadták, ott van labi. Így gyakorlatilag kutyát cseréltek. De a labi nem is labi, csak keverék. A kiscsaj meg nem tudja h mit tegyen...


SEMMIT! Ha labradort akarsz, elmész egy neves, ellenőrizhető labrador tenyésztőhöz, hosszasen elbeszélgetsz vele, megállapodtok egy árban (100 alatt ne tessék álmodozni) és le lehet foglalni a kölyköt.


Ehelyett szert tettél egy keverékre, a te francia bullodat meg szarrá fogják szaporítani. Csak gratulálni tudok...

2011. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ezt nem igazán értem..:/

A szaporító válaszát "belinkelnéd"?Érdekel....

2011. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!