Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyánk kb.1-2 héten belül...

Kutyánk kb.1-2 héten belül fog elleni, de mivel kint tartjuk ezért a kiskutyákat hogyan óvhatjuk a hideg ellen? Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Tehát gondoltam arra,hogy ki kéne alakitani valami kuckót szalmával meg pokróccal bélelve,de ugye nem zárhatjuk be hogy ne tudjon kijönni az anyakutya,ezért nem tudom hogy lehet melegen tartania kicsiket.félek hogy elpusztulnak.ötleteket kérnék szépen.
2011. nov. 17. 21:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Infralámpa??
2011. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Vidd be a házba a kutyusokat még nagyobbak nem lesznek!!
2011. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
41%
Miért kell szaporítani? Nincs még elég szerencsétlen kóbor kutya?! :S
2011. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Infralámpát csak a ház melletti kisházba tudnánk beszerelni és ott sajnos nem megoldhato mert a másik kutyánk lehet hogy bántaná a kicsiket,vagy összemarakodnának mert az anya félti majd a kölykeit,de talán valami nagyon hosszu kábelt egy nagyobb hátso részre ki tudok vezetni.az infralámba viszonylag elég meleget adna? a lakásban nem tarthatjuk sajnos
2011. nov. 17. 21:19
 5/27 anonim ***** válasza:
Esetleg ha bevinnétek az előszobába?? Csak az első pár hétig!
2011. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelö: én nem állatkinzó vagyok.nemrég vettük észre hogy terhes,mert egy környékbeli kutya átszökött és nem vettük észre.ha az utcára akarnám dobni nem gondolkoznék azon hogy hogyan ovjam meg a hidegtöl öket.többieknek köszönöm a segitségét
2011. nov. 17. 21:22
 7/27 A kérdező kommentje:
bocsánat utolso elötti kommentelönek irtam
2011. nov. 17. 21:23
 8/27 anonim ***** válasza:
Ilyenkor be szokták őket vinni a lakásba.
2011. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
35%
21:16-os-nak írom, hogy a kérdező valószínűleg nem fogja kidobni az utcára a kutyákat ha meg akarja őket védeni a hideg elől! Arról ő se tehet, hogy vannak emberek akik nem csinálnak normális kerítést, hogy ne tudjon kiszökni a kutyájuk!!
2011. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%

Még ivartalaníthattok!!!!

A kiskutyáknak nagyon rossz a hő háztartása az első 1 hétben egy 28-25 fok az ami kell nekik utána egy 20 fok körüli hőmérséklet. Könnyen megfagynak, megfáznak, tüdőgyulladást kapnak.

A kutyaházban a fa padló beszívja a nyálkát és vért ezzel nagyon csúnya baktérium telephely.

Az infra lenne a minimum de jobb lenne a lakásba bevinni vagy ivartalanítani.

2011. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!