Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a keményebb...

Szerintetek melyik a keményebb kutya? A dobermann vagy a rottweiler?

Figyelt kérdés
nem kutyaviadal miatt vagy ilyesmi, csak szerintem a rottweiler, haverom szerint meg a dobermann
2011. nov. 18. 12:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Kemény kemény,mindegyik kutya kemény aki nem elhiztt:) Nah de most komolyan,Dobermann fürgébb,gyorsabb,egyébként mindekttő örző védő,nem kinézetre kell eldönteni hogy melyik kutya "keményebb":) Dobermann,de persze nevelés kérdése mindkettőből kileht hozni az állatot,de mindkettőből nagyszerű trsat lehet nevelni,talán a rotibol családszeretőbbet meg ragaszkodobbat a dobbermann az a kimodnottan egy gazdás kutya.gyerek mellé nem minden esetben a legideálisabb de persze ez is nevelés kérdése.
2011. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 LadyLee ***** válasza:
19%
A kuvasz mindkettőt megeszi vacsorára.
2011. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
köszönjük,jo h nem németjuhászt irtál,hát nem ezt kérdezte szegény gyerek!
2011. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Szia szerintem is a rottweiler .. mert erősebb szerintem de végülis a dobermann is erős kutyaa hát nemistudom fogós kérdés:)
2011. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
A rottweiler mellett szól a nagyobb súly és az erősebb harapás. A doberman mellett a gyorsaság. Szerintem alapvetően a roti keményebb, de persze vannak kemény dobik is.
2011. nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csivava mindkettőt lerendezné egyszerre:) Különben meg szerintem ha egyszer eltudja kapni a roti akkor nincs esélye a dobina . Én a rotira szavaznék.
2011. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Roti. Tény és való, a dobi fürgébb tud lenni, de egy roti állkapcsai ha bezárultak, akkor itt az ideje egy imát elmormolni :)

Plusz a rotira "nagy a bőre", így lehet tépni, sérülést nem igazán okoz. Egy a dobira nem igaz.

2011. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nagyon egyedfüggő, mert hasonló kaliberű kutyák. Mindkettő kiváló örzővédő lehet. Rotik talán jobbak házőrzésben mert a telet nem szeretik igazán a dobik, mert nagyon kicsi szőrzetük van. Rotinak erősebb a harapása, dobi fáradhatatlanabb. Kicsit nekem a dobi mindig olyannak tűnt mintha egy rotit egy agárral keresztezték volna:D
2011. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem jó-jó, a roti erősebb, de ha mondjuk a dobermann gyorsabb, robbanékonyabb, akkor ha pl 5 ször beleharap a dobi, és nem sokáig zárja az állkapcsát, akkor máris szökken, és mondjuk a nyaki ütőeret fogja meg, vagy a hátsó lábát, akkor már nemhinném, hogy számít hogy erősebb a harapása a másiknak.


Javítsatok ki, ha tévednék :)

2011. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Rottweiler az sokkal erősebb mivel nagyobb súlyú,erősebb a harapása és nagyon sok fájdalmat kibír ;D Bár a dobermann is elég kemény :) Azért a rottweiler sokkal jobb ;)
2011. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!