Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet olyan, hogy egy nőstény...

Lehet olyan, hogy egy nőstény kutya "ráizgul" egy macskára?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám, meg egy 5-6 hónapos cicám. Sosem bántja a cicát, együtt alszanak stb.

De ma azt láttam, hogy odament a kutya a cicához, először megszagolgatta a fejét, aztán meg tiszta izgatott lett, furán tartotta magát, és mintha kereste volna a megfelelő pózt...

Szerintem ez nagyon gáz :) A kutyám felizgul a kiscicára? De ráadásul a kutyám nőstény meg a macska is, meg hát... MACSKA... könyörgök :)

Meg amúgy is, ha hím lenne, megérteném, mert azoknál van olyan, hogy mindennel izélnének, de nősténynél?!


Kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek.

Micsoda perverz, pedofil kutyám van?! :)


2011. nov. 18. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg falkatársnak tekinti a cicát, és a falkatársak között a dominancia kifejezésére való gesztus a hágás. Ez független nemtől és kortól teljesen.
2011. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hm. ez érdekes, ezt nem tudtam.

de én azt hittem, hogy csak a hím kutyák szoktak rámászni a nőstényre, mert hát nekik van meg hozzá a "szerszámuk", a nőstény az csak passzív, nem? de lehet, hogy hülyeségeket beszélek, nem értek a kutyák párzásához.

csak azért volt nekem fura, hogy miért akarja "megmászni" a cicát, amikor nem is kan

2011. nov. 18. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szukák is csinálják egymás között. Ez nem szexuális töltetű viselkedés, hanem dominancia, amolyan: "Annyivel felljebb állok nálad a rangsorban, hogy még ezt is megtehetem veled." Ezt fejezi ki. Mondjuk érdemes lenne az ilyet komolyan letiltani, nehogymár dominálja a macskát! Nálam két kan van, de mindkettő respektálja, és felljebb állónak fogadja el a macsekot.
2011. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én szuka kutyám is próbálja magaalá gyűrni a kandúrbandit, de mindig kibújik,kicsúszik alóla.Ennyi.
2011. nov. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ilyenrol még nem hallottam. :) Nálunk is van kutya cica, mind2 lány, sot a kutyus elég nagy is, de ilyen sosem tortént :)
2013. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!