Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kis termetű kan kutya (...

Egy kis termetű kan kutya ( olyan palota pincsi méretű) össze tud párosodni egy közepes termetű nőstény kutyával (ez legyen olyan husky méretű)?

Figyelt kérdés
mielőtt nekem esnétek semmi ilyesmi nem történt. azért kérdezem, mert ezen veszekedtem az apámmal, mert szerintem igen, szerinte pedig nem... én azt mondom neki, hogy a nőstény lefekszik és már meg is van oldva az, hogy nem éri el a kan,vagy ha nem igy akkor megoldanák másképp, de apám azt mondja, hogy hülye vagyok, mert biztos nem fekszik az le, amúgy meg úgysem éri el...
2011. szept. 9. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Azt hitttem hogy SZAPORÍTANI AKARSZ O.o
2011. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Limen ***** válasza:
A dolog lehetséges.De ha fordítva lenne a nőstény lenne a kisebb belehalna a szülésbe.De vannak kivételek.Hallottam ilyenről.
2011. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet a palota pincsitől is kölyke egy nagy kutyának.


pl. az egyik ismerősömnek van egy Kaukázusi juhász kutyája szuka és a kan Palota pincsitől lett kölyke mert a szuka ahogy te is mondtad le fekütt. másik pl. a másik is merősömnek meg a szuka Rotweilerjének a kan Wels terriertől lett kölyke vagyis a wls keverék volt olyan picsi méretű az is....

2011. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, eszem ágában sincs szaporitani. csak megértetni apámmal hogy igenis lehetséges.xD am. köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 9. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
hallod én mindig ezekre voltam kíváncsi hogy hogyan lehet pároztatni egy csivava és egy német dog.labrador meg a stafford leonbergi meg a tacskó,stb..ezekből milenne mi? :DD
2011. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemtom..xD de elég érdekes lenne szerintem.:D
2011. szept. 10. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!