Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám egy hete tüzel de...

A kutyám egy hete tüzel de tegnap óta a vizelete is véres és itthon is bepisil elég sűrűn mi lehet vele, keressek most állatorvost vagy várhatok vele holnapig?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha véreset pisil akkor azonnal keress dokit!
2011. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Reméljük csak felfázott és nem valami kullancs csípés.

Én elvinném a dokihoz.

Valamelyik nap a kutyám bele kapott a saját szemébe,azonnal vittem dokihoz 5000 puff a kenőcsplusz a vizsgálat.

szóval.....magamból indulok ki.

2011. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
viszem dokihoz csak ma este rendel.A tüzelés alatt se szabad akkor véresnek lennie a vizeletnek?
2011. nov. 20. 12:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még,hogy a tüzelő szuka véreset pisil.8 éve van kutyám és beszélgetek a kutyásokkal napi szinten,mert panelba lakom és még soha senki nem mondta,,pedig minden meg beszélünk ,,,mint a kismamák :D
2011. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

elvileg nem szabad.


de attól is függ, mennyire véres.


a biztonság kedvéért nézze meg doki, mert ez lehet halálos betegség tünete is.

2011. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
neki is a 3. tüzelése és ilyet nem vettem még észre megyünk is ma dokihoz az étvágya kedve jó de itthon is bepisil nem tudja vissza tartani.
2011. nov. 20. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erős a tüzelése, akkor lehet véres szinű a vizelet. De ez a tüzelés első pár napjában lehet csak. Dominánsabb szukák a tüzelés idején jelölnek, sűrűn leguggolnak és vizelettócsákat hagynak maguk után. Ha nem vagy biztos benne, hogy ez történik, akkor orvosnak mutasd meg, az a tuti:)
2011. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál hugyuti fertőzése van már kapja a gyógyszert rá!
2011. nov. 20. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!