Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biztos, hogy lesz kölyök?

Biztos, hogy lesz kölyök?

Figyelt kérdés
van két kutyám és nem ragadtak össze csak 4-szer sokáig együtt voltak. lesz kis kutya?
2011. nov. 20. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55% ,hogy lesz
2011. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nagy valószínűség szerint igen.... az összeragadásnak nincs köze a megtermékenyüléshez
2011. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2011. nov. 20. 14:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Lesz, úgyhogy ivartalaníttasd minél előbb!
2011. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy lesz, vagy nem lesz. Ha vemhes, ivartalanítsd szépen, ha ennyire értesz hozzájuk, nehogy belehaljon a mama a szülésbe a hozzá nem értésed miatt.
2011. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az összeragadásnak van köze a megtermékenyüléshez. [link]
2011. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:
100%
Reméljük, hogy nem,de az a biztos, ha elviszed állatorvoshoz és mindkettőt ivartalanítod.
2011. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
tanulj már meg szöveget értelmezni ha belinkeled könyörgöm... van oka az összeragadásnak de alapból, hogy megtermékenyül e a szuka ahhoz nincs köze. Nálam is született 10 kiskutyás alom olyan aktusból ami kb 2 percig tartott és nemvolt összeragadás.. az összeragadás csak rásegít a dolgokra és ilyenkor prosztata váladék ürül nem spermium... nagyobb esély van a termékenyülésre ha összeragadnak de alapból az nemjelent semmit ha nem, ugyanúgy lehet belőle alom
2011. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kösz szépen
2011. nov. 20. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:

akkor nem csak nekem van gondom a szövegértelmezéssel:

"1. fázis: Rövid, legfeljebb 1 percig tartó folyamat, melynek során kis mennyiségű, víztiszta folyadék ürül (gyakorlatilag spermium mentes) - előkészíti a "terepet" a spermiumok számára.


Ezt követően létrejön az összeragadás, a kan lefordul a szukáról (párzó mozdulatok már nincsenek).


2. fázis: Viszonylag rövid ideig tart (1-2 perc), ilyenkor ürülnek a spermiumok. Ez a váladék tejfehér színű, sűrű.

Az említett összeragadás fontosságára, a sikeres termékenyülésben játszott szerepére utal az a megfigyelés is, hogy ha a párzás során a kan összeragad a szukával, sokkal nagyobb a vemhesülés valószínűsége, mint ha nem ragadnak össze. "


amit te írtál, az a harmadik fázis. És én egy szóval sem írtam, hogy összeragadás nélkül 0 % esély van a megtermékenyülésre, én csak válaszoltam a 14:55-ös válaszra.

2011. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!