Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biztos, hogy lesz kölyök?

Biztos, hogy lesz kölyök?

Figyelt kérdés
van két kutyám és nem ragadtak össze csak 4-szer sokáig együtt voltak. lesz kis kutya?
2011. nov. 20. 14:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
az a gond kedves utolsó, hogy te ebből az egy irományból indulsz ki én meg 10 év gyakorlati és elméleti ismeretiből.. szerintem nincs szerepe az összeragadásnak a megtermékenyülésben méghozzá egy kicsit sem... mint írtam született már nálam 10 kölyök egy párperces aktusból de 100 ilyen példát is tudnék mondani kezdve azzal, hogy a katéteres megtermékenyítésnél (aminél nincs is lehetőség összeragadásra) ugyanúgy lesznek kiskutyák... mint leírtam több esély van, hogy akkor születik kölyök ha a kutyák összeragadtak de ezt is az irodalom alapján írom mert nekem a gyakorlati tapasztalat azt mutatja, hogy pont annyi esély van a megtermékenyülésre ha nincs összeragadás mint arra ha van..erre is van irodalom, nem csak ez az egy cikk létezik, nyugodtan lepontozhatsz de előtte tájékozódj a témában
2011. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!