Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hanyadik napon fogékony a...

Hanyadik napon fogékony a szuka a párzásra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 16:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedik a halál nálunk pont most volt alom...csak kettőnk között a különbség az, hogy én 1 évig készültem, rá több éves elméleti és gyakorlati tapasztalatom van (és ha nem lenne is van olyan tenyésztő akivel megbeszélhetném ha gond van) a szukám, törzskönyves, fél tucat egészségügyi szűrése van, e mellé tenyészszemle, kiállítási eredmények. Az alom összes kölyke törzskönyves, chipes, 2 oltással, kezdő kölyökcsomaggal került gazdihoz...(mellékesen mondom, hogy egy kiskutya se maradt Magyarországon) te pedig a gyk-n kérdezősködsz alap dolgok után ami most még vicces de ha úgy jársz mint én ennél az alomnál pl (császármetszés) akkor megnézem mit csinálnál, mert veled ellentétben én tudom mikor van probléma, mikor kell hívni az orvost, tudom, hogy kell kiszedni a szülőcsatornába szorult kiskutyát és hogyan kell újraéleszteni a nemlélegző kölyköt...de hajrá a menhelyek nincsenek tele kiskutyákkal
2011. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én azt hittem nekem szólt hogy irigy! :D

De tudod előző, én is kiakadok az ilyen tudatlan embereken, mert én is sokat készültem minden egyes alomnál, és már amikor bele kezdtem a tenyésztésbe, már tudtam mindent amit kell, és nem az ilyen alap dolgokat kérdeztem GYK. -n.!

2011. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Akiteki ***** válasza:
Javaslom, hogy kölykök gyártása helyett látogass el egy menhelyre és nézz körül, hány kutya keres gazdát sz ilyen felelőtlen pároztatások miatt.
2011. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!