Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eukanuba tápról vélemény,...

Eukanuba tápról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Keverék kutyusomnak tervezek ilyet venni a héten, találtam korban, sőt fajtában is hozzá illőt.

Aki ilyennel etet, vagy már próbálta, attól várok pozitív és negatív véleményeket, és tapasztalatokat!

Előre is köszönöm :)


2011. aug. 17. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Eukanuba Wild Nature (a lazacosat nem ajánlom, mert sajnos nincsen feltüntetve, hogy ethoxyquin nem használnának a tartosítás során, ellenben a szarvasos és a pulykás esetében, ilyen probléma, ha jól tudom nincsen) vált be nálunk, szereti és megfelelő állagú a széklete.

Azonban ilyen árban érdemes lenne kiprobálni Acana-t avgy Orijen-t, ha nálatok nincsen vele probléma inkább azt, jobb az összetétele, mint az Eukanuba termékeknek.

2011. aug. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A legvéresebb állateledel":


[link]


[link]


[link]

2011. aug. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hasznos volt mindkettő.

Eddig ha szárazat kapott, az főként Chappi volt, átlagos kaja és meglepően olcsó ahhoz képest, hogy mennyire szereti, főleg a gombócokat. :) De most ajándékutalványt nyertünk, aminek egy része csak Eukanuba-ra váltható, ezért mindenképp vennünk "kell" belőle. Éppen ezért kíváncsi voltam a táppal kapcsolatos minden tapasztalatra, információra.

Ha nem lenne az utalvány, maradnánk a jól bevált, kisebb költségvetésű, ám hasonlóan finom eledeleknél (Chappi, Pedigree, stb...)

Mégegyszer köszi! :)

2011. aug. 18. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!