Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek fajtiszta Újfundlandi...

Ezek fajtiszta Újfundlandi kutyusok?

Figyelt kérdés
[link] ez a hirdetés az.. karácsonyra kapok egyet.

2011. nov. 20. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
(kutyák szóval azok.. dehogy FAJTAtiszták e az más kérdés)kicsik, feketék, bármik lehetnek... mivel nincs törzskönyvük legjobb esetben fajtajellegű keverékek...6 hetesen elvihetők tehát ez egy rosszabb fajta szaporító, én nem vennék innen kutyát. De ha neked mindegy a jövendőbeli kutyád egészsége akkor vegyél...döbbenet, hogy az emberek egy mosógépnél is elvárják a papírokat és a garanciát de egy kutyánál aki a társuk lesz annál meg nem..
2011. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mellesleg mi kerül ezekbe 50 ezer forintba? ha nincs törzskönyvük, chipjük, oltásaik akkor fele ennyit se érnek...ha gyűjtenél még hozzá normális tenyészetből is lehetne kutyád ha pedig ennyire nem igényled a törzskönyvet, minőséget, egészségügyi garanciát akkor fogadj örökbe...ne a szaporítókat támogasd..
2011. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az lehet, hogy apjuk-anyjuk újfundlandi, de 50ezerért számíts rá, hogy jellemre, meg egészségre nem lesz az igazi. Amúgy meg bármi lehet, fotó alapján nehéz megmondani.
2011. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Túl picikék, nem tudom megállapitani, de a helyedben nem 6 hetesen vinném el, hanem minimum 8.

És mivel kölyökkorában nem nagyon lehet megállapítani hogy fajtatiszta-e kérj róluk későbbi képet, vagy a szüleiről kérj képet emailen.

Én láttam már vásárban foltos fejü golden retrivernek nevezett kutyákat, de nem voltak fajtatiszták, de pénzért árulta egy üreg asszony, és ők sem voltak beoltva.

Lehet szét kéne nézned másik tenyésztőnél ha nem vagy biztos a dolgodban.

2011. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Ezek fajtatiszták csak szaporitotak,asszem.
2011. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Szörnyű! Ha innen veszed, ne csodálkozz, ha később százezreket hagysz az állatorvosnál és esetleg lesz egy nyomorék kutyád!
2011. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ujfundlandit akarssz, inkább megbizható tenyésztőt válassz, mert ez a fajta eléggé beteges, és inkább betegésgkre szürt szülőktől válassz, mert ténnyleg sok pézt hagysz majd az állatorvosnál! Egyébként megéri jó kennelből venni! :)
2011. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb fél éves tartási költsége olyan 150.000 forint. Ennyiért már jó tenyésztőtől is kapsz! Nem megvenni drága, hanem tartani!
2011. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tiszta csipa, könny a kölykök szeme. Biztos van valami bajuk + az esetlegesen örökölt betegségek. Én innen nem vennék kutyát. Pláne nem 6 hetesen.

Nézzetek szét egy menhelyen, ha sajnáljátok rá a pénzt.

2011. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!