Miért fontos hogy a fajtiszta kutyáknak tk-juk legyen?




válasza:



válasza:



válasza:mert a fajTAtiszta kutyához ez jár. mint az autóhoz is jár a vételi árral a törzskönyv.
ha nem adják oda, vagy nincs, akkor azt jelenti, hogy átvertek, és igazából keveréket vettél drágán.




válasza:



válasza:



válasza:Tk nélkül hogy bizonyítod h nem xy fajtára hasonlító keverék? tk az ami igazolja h xy fajta
[link] ezt olvasd el itt olyan szépen le van írva :)
Kapcsolódó kérdések:
Sajnos azt tudni kell, hogy az egyik kiskutyája diszpláziás lett, de a gazdiai, akik megvették megműtötték. Nála ezt nem tapasztaltuk. Ma reggel óta, nem igazán teszi le a jobb első lábát, de nem látni, hogy fájna. Megnyomkodtam, nem mutatta, hogy fáj neki. Nagyon...
persze nem a 20000 forintos szaporított kutyákra gondolok!
a href="http://keptarolo.com/share.php?id=F404_4EAEEACF"><img src="http://keptarolo.com/thumb.php?id=F404_4EAEEACF" border="0"></a
Nagyon szép yorki bébik ,oltva ,féregtelenítve ,igény szerint chippel ,származási lappal,útlevéllel ,eladók , lefoglalhatók ! 35000 Ft. Szerintetek?
Vagy ez csak egy "városi legenda"?
Talán, hogy ősszel vedlenek az állatok? Vagy hogy régebben vemhes volt és ez megviselhette?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




