Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Epilepszia lenne? Mi a baj?

Epilepszia lenne? Mi a baj?

Figyelt kérdés
A kutyusom nem rég elkezdett remegni és folyton elbújik minden sarokba ahol csak néz ki magából nem csinál semmit csak remeg közbe van hogy össze vissza csak járkál! Epilepsziás lenne?
2011. nov. 21. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy àllatorvost, elmondja mi a teendő. Az én dokim telefonon is mindig nagyon készséges.
2011. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak fázik?


(Enyémnek elég rövid szőre van... Ő is remeg=didereg néha mostanában, és megy a konvektor mellé... Nincs agyonfűtve a házunk sajnos...)

2011. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
Szerintem inkább lázas. A remegés annak a jele lehet. De egy állatorvos biztosan meg tudja mondani, ha megvizsgálja.
2011. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fázás biztossan nem de már köszönöm szépen minden rendben van elvittük az állatorvoshoz után röktön csak gondoltam felteszem ide is a kérdést a kutyuskám vemhes csak mivel elég nagy darab nem vettem észre rajta.. :// megcsászározzák és meglesznek a kiskutyák köszönöm mindenkinek :)
2011. nov. 21. 18:33
 5/6 Akiteki ***** válasza:
Anyám borogass!!! Ezt nem hiszem el!
2011. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem epilepszia.. az én kis keverékem epilepsziás..hónaponta legalább 4x 3x van rohama és nem ezek a tünetei..Amikor elkapja egy ilyen roham akkor földhözvágja magát és nagyon elkezd reszketi, a szemei kidülednek és nagyon angyon folyik a nyála, sokszor elveszti a tudatát és volt már olyan is,hogy megharapott,mert egyszerüen nem ismert fel, majd egy kis idő után vissza zökken és egyszerüen nem is emlékszik rá,hogy mi történt.Sajnos már nincs sok ideje hátra pedig még csak 3 éves, de fél évet nem adott neki az állatorvos..Szerintem megnyugodhatsz, mert szerintem enm ez a kutyusod baja, de lehet,hogy tévedek, csak a tapasztalataim alapján beszélek :)
2011. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!