Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kint hagyhatom a 4 és fél...

Kint hagyhatom a 4 és fél hónapos labradorom éjszakára?

Figyelt kérdés

Van egy 4,5 hónapos labradorunk, eddig az éjszakákat bent töltötte a lakásban egy ketrecben, ami már kicsi neki.


Van egy hőszigetelt kutyaháza a kertben (hőfüggöny nélkül, a rágás miatt...), abban kibírná a hideg éjjeleket?


Szívem szerint benn aludhatna velem az ágyban, de nem egyedül élek, hogy ebben egymagam dönthessek. A család többi tagja a kint alvás mellett van.:(


Előre is köszönöm a tanácsokat, véleményeket!


2011. nov. 22. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon kutyapárti vagyok,annyira,hogy anyu szerint előző életemben magam is kutya lehettem,ráadásul a kínai horoszkópom kutya.


Nekem egy shar-peiem van,ami kínai harci kutya eredetileg,mi azonban házi plüssmaciként tartjuk,és akként is viselkedik.A helye a házban,a radiátor mellett van.


Én nem tenném ki semmi pénzért a helyedben...Ha már mindenképp kinn kell lennie,még a hó beköszönte előtt kezdjétek el a kiszoktatást.


A ketrec amúgy elég embertelennek hangzik.Nem törpehörcsög ő,de még csak nem is tengerimalac.

2011. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
jobb lett volna már hetekkel ezelőtt kitenni.. nem biztos, hogy normális téli szőrt növesztett. Csak példaként mondom, hogy van egy kis szukám aki 5 hónapos és hatalmas téli bundát növesztett mert kinn tartjuk, a testvérei akik benti kutyák hiába vannak napközben kinn fele akkora szőrt se növesztettek és mikor mi panzióztattuk az egyik tesót annak bizony benn kellett aludnia mert este nagyon fázott, hiába volt kinn a szigetelt kutyaház... egyszerűen nem szokott hozzá..
2011. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
talán vehetnétek éjszakára egy nagyobb szobakennelt, majd tavasztól elkezdhetitek kiszoktatni..
2011. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet kinn, de éjjelre béleld ki rendesen a helyét. Vagy ha ragaszkodsz a benn alváshoz, akkor viszont nappal legyen kint, hogy szokja.
2011. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy szoktatnám ki, hogy először minél több órára hagyd kint. De úgy hogy azért közbe-közbe menj ki mit csinál nézd meg, és játssz vele kicsit. De éjjelre vidd be. Mondjuk így hogy nem ősztől szoktatod, így nem lett meg a téli szőre, így nagyon fázik szegény, reszketni fog.

Sajnálnám kirakni... tavaszig nem lehetne kihúzni?

2011. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

Azt nem írtam, hogy nap nagy részét majd' 2 hónapja a kertben tölti. Reggel 6 körül engedjük ki, és kb este 9-ig kinn is van.

2011. nov. 22. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!