Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt hallottam, hogy a cane...

Azt hallottam, hogy a cane corso 1.5-2 éves korára nagyon kemyény lesz. Mit lehet ez alatt érteni? Nekem egy 5 hónapos szuka van! Nem szeretném ha a kutyám megharapni valakit és hogy terrorizálja a velünk élő 2 goldit (eddig nagyon jól elvannak)

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nekem kanom van, de egy bárgyú jószág. A 3,5 éves lányom bármit megtehet vele, a szálkás tacsim halálra terrorizálja. CC 8, tacsi 7 éves.

Ha jól, okosan bánsz vele, nem hagyod elkanászodni, akkor jó kutya lesz. Téged és a családod megvédi, de ok nélkül nem vadul be. Kutyasuliba érdemes hordani. És biztos, hogy megpróbál főnök lenni. A két goldival majd elrendezi, de az embereknél is bepróbálkozik, és a Te feladatod lesz, hogy megtudja, hányas a kabátja. Ha bizonytalan vagy, akkor beszélj egy kiképzővel.

Szuper kutyák, de láttam olyan elcseszett vadállatot, hogy nem mertem a közelébe menni, hiába fogta pórázon az IQ betyár halálbüszke gazdi...

2011. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neveld meg szépen. Olvass utána a falkavezérségnek, és ne engedd, hogy a kutyád a fejetekre nőjön. Legközelebb meg előbb tájékozódj, és utána vegyél kutyát...
2011. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nyugi tájékozódtam én eleget...csak gondoltam megkérdem, mert abból nem lesz bajom ha megkérdezem!

Amúgy voltak már németjuhászaim, egy elég kemény lajkám úgyh nem elsőgazdis vagyok:)Köszi a válaszokat!

2011. nov. 22. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Még az jutott eszembe, hogy az én drágaságom egy katasztrófa volt kb. egy éves koráig. Olyan alkalmi süket volt, hogy az szörnyű és ívesen leszarta, hogy mit mondok neki. El is voltam keseredve, hogy nem bírom megnevelni, pedig előtte egy bullmacim volt, úgyhogy volt fogalmam a dolgokról. Aztán egyszercsak eldöntötte, hogy ő a jókutya és onnantól kezdve "jól működött".

2011. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért a szuka más mint a kan. Szerintem könnyebb vele, nem akar mindig főnökösködni:))) A goldik is szukák?

Szerintem ha normálisan van nevelve, nem lesz vele baj.

2011. nov. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1 szuka 1 kan , eddig nagyon jól elvannak...
2011. nov. 24. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Tüzelési időszakban lehetnek kisebb viszályok.
2011. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!