Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis kutya horkolása természetes?

Fábián Balázs kérdése:

Kis kutya horkolása természetes?

Figyelt kérdés
sziasztok most vásároltam egy kis bull terriet és ha elalszik elég hangosan horkol de napközben nincs légzési problémája ez természetes fajta jelleg? vagy vigyem állat orvoshoz? a válaszokat előre is köszönöm.
2011. nov. 22. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem amstaffom van kölyök Ő is, majdnem minden este horkol, nem hiszem, hogy baja lenne a tiednek. :)
2011. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:
Pici izlandi pásztorom úgy horkol, hogy remeg a székem, ahogy nekitámaszkodik. :)) Ezt csinálja kölyökkora óta. Pedig nem is rövidorrű.
2011. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cavalierem van és ő is horkol.
2011. nov. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én angol cockerem is horkol. A doki szerint ez azért van, mert a lágy szájpadlása hosszabb mint kellene. Meg lehet műttetni, ha nagyon zavar, de felesleges, mert a kutyának ettől semmi baja nem lesz, viszont egy műtét akármilyen is, mindig kockázatos.
2011. nov. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!