Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Molnár Sándorné kérdése:

Hogyan tudnám leszoktatni a kutyáimat arról, hogy állandóan felugrálnak ránk? Judit!

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
judit!
2011. nov. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kutyád biztosan el van kényesztetve, és azért ugrál rád, mert egyáltalán nem tisztel! Amikor ugrik, akkor finoman lépj rá a hátsó lábaira, és közben erélyesen mond azt hogy nem!!
2011. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy lépj a lábára, csak akkor tedd, ha agresszív, vagy sánta kutyát szeretnél. Ennél vannak kevésbé brutális módszerek, lépj hátra, hogy ne támaszkodjon Rád, és persze mondd, hogy nem.

Judit! (Judit vagyok.)

2011. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam hogy tapossa le a lábát! Nem hülyeség, olvass utána!!!!
2011. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utánaolvastam, a véleményem még mindig ugyanaz.
2011. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szavazzunk! Szerintem is hülyeség!
2011. nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
13%

Judit!

Szerez neki egy nőstényt (így téged akar megugrani....) utána nem fog rád ugrál:P

Csak ne legél féltékeny utána...:)

2011. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogj egy újságpapírt tekerd össze és amikor rád ugrik csapj rá az orrára és mond azt hogy nem. :)
2011. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gabi86 ***** válasza:

Ezt a legnehezebb megtanítani a kutyáknak,mert csak így szeretne üdvözölni."Puszi" akar adni,mert a falkában is hasonlóan üdvözlik a falkavezért.Mikor felugrik akkor picit lépj rá a hátsó lábára vagy hátrálj,hogy ne tudjon rád ugrani és ne foglalkozz vele vagy fordíts hátat neki. Vagy próbáld meg leültetni mikor fel akar ugrani,nekem ez jött be a legjobban.itt egy oldal ahol olvasgathatsz róla. meg a neten még van egy csomó videó,meg olvasmány is.

[link]

2012. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!