Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb kombináció?...

Melyik a jobb kombináció? Hám+1-méteres textil vagy bőr póráz. Hám+Flexi. Nyakörv+Flexi, Nyakörv+1-méteres textil vagy bőr póráz.

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 15:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Választ!
2011. nov. 23. 15:45
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta kutya? De igazából nem lényeg... Ha nem akarod, hogy húzzon, mint egy őrült, akkor nyakörvet vegyél és sima pórázt. Ezekkel a legkönnyebb normálisan sétálni tanítani a kutyát, se a flexivel, se a hámmal nem tanulja meg hogy nem szabad húzni. Ha tud rendesen láb mellett sétálni, akkor lehet flexi, meg hám is, de csak ha tud sétálni.
2011. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az alap h a kutya tud láb mellett laza pórázon menni. Így:

Nyakörv+1-méteres textil vagy bőr póráz. (talán még a hám ok, de a flexi semmiképp) És egyértelműen a flexi-hám kombó a legrosszabb.

2011. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát egy ismerősöm hámmal és flexivel sétáltat
2011. nov. 23. 16:13
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Akkor csináld azt amit a okos ismerősöd. Ha már eldöntötted hogy akarod elrontani a kutyádat akkor minek kérdezed mások véleményét? Látjuk, hogy nagyon okos vagy te is, de ha nem érdekel a jó tanács akkor nem kel kérdést kiírni.
2011. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*nem kell
2011. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó nekem nincs kutyám.
2011. nov. 23. 16:30
 8/16 Akiteki ***** válasza:
55%
Az utolsó.
2011. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mi a probléma, és hogy miért olyan fontos választ kapni. Vissza lehet keresni, nem egy pórázas kérdés van...
2011. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Miért bántjátok?? semmi rosszat nem kérdezett!!


Válaszoló: húzós kutyának:nyakörv+textil vagy bőr

ha tud sétálni normálisan akkor teljesen mind1 ;)

de én a flexit azért nem szeretem mert nem tartja a kutyét normál kontroll alatt :S


Am. én hámmal és textillel a másik kutyám meg hámmal és bőr pórázzal sétáltatom

2011. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!