Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kerlek segisetek?

Kerlek segisetek?

Figyelt kérdés

Van 1 ket hetes kiskutyam de a testvetem veletlenul ralepett a fejere mert.fekete es a szonyegis feket es aludt es rataposott:(( Szerintetek tulelheti? Nagyon ordit!

Most allatorvost sem kerithetek neki azonnal. Mivel enyhithetnem azonnali fajdalmait. Nagyon megvan dagadva a fejecskeje . Mit mondtok?


Nem kerem az oltogatos valaszokat. Azt is tudom hogy gondatlanul veselkedtunk viszont ezt mar nem csinalhatom vissza.

Kerlek irjatok mert nagyon sajnalom szegenyt, nagyon nagy kinjai vannak:((:((:((


2011. nov. 25. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Aztán hogy is segítsek? Meg kell nézni, hogy mekkora és milyen sérülés érte. Erre van az állatdoki. De komolyan, neten keresztül mégis mit vártál, mit fogunk tudni mondani?!
2011. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz. Ha nem tudod azonnal orvoshoz vinni, akkor szerencsétlen borzalmas fájdalmak között fog elpusztulni. Lehet, hogy az állatorvos sem tud már rajta segíteni, de neki már az is nagy segítség lenne, ha elaltatnák, és akkor nem szenvedne tovább...
2011. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Koszonom:(
2011. nov. 25. 13:29
 4/17 A kérdező kommentje:

Hat azt fojuk tenni:(( Neki jo lesz igy:((

Koszonom a valaszt

2011. nov. 25. 13:30
 5/17 anonim ***** válasza:

"Most allatorvost sem kerithetek neki azonnal. "


Miért? Hány évesek vagytok? Kocsiba be és azonnal valamelyik rendelő. Vagy felhívtok egyet, hogy menjenk ki.

Szegényke nem szenvedhet ott.

2011. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

hol laktok?


Megadom a környező állatorvosok telefonszámát, és kihívjátok házhoz!

2011. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem vágom, h ha nem tudod dokihoz vinni, akkor hogy akarod elaltatni? Vagy nálad az azt jelenti, hogy vízbefojtod vagy a falhoz csapkodod?
2011. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Lizi 40 ***** válasza:
Azonnal nézd meg a neten a lakóhelyetekhez tartózó állatorvosok telefonszámát és SOS-be hívd ki, mond el neki ami történt, nagyon sok lelkiismeretes doki van max. utólag a szüleid kifizetik neki az összeget!!!
2011. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mar m1:(( elaltatattuk!! De nagyon koszonom hogy ennyire rendesek vagytok s proaltatok segiteni!
2011. nov. 25. 14:02
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem a szomszedunkan van egy vadasz s ot kertem meg, hogy loje le. Elvegre az sem kinosa megoldas mint az ha hagytam volna holnapig kinlodni!
2011. nov. 25. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!