Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerlek segisetek ketsegbe vagyok esve most mit akar mi let vele?

Figyelt kérdés
Baratnom 2 hetre elment az unokatestverenel minden este ejszaka 2 ig vanak kint az 3 lany es ket fiu(18evesek a fiuk) edig mikor beszeltem vele telefonon mindig szepen beszelt szepeket mondot nekem oda figyelt mindig hivot szoval torodot velem. De ez most megfordult miota elment nm tudom mi let vele mikor felhivom nm ish nagyon figyel es van h telefon a fulenel van es beszelget masal:( nm figyel ram nm ugy besz mint azelot Kerlek segisetek szeribntetek mit akar Mindig azt mondja bizak bene nm csinal semi roszar De feltekeny vagyok es o se szeretei ha ijen tarsasagba vagyok ezt mondtam ish neki es modnta h micsinajon akor? mert mas nm nagyon van mit csinaljon:( Kerlek segisetek szerintetek mi let vele vagy mit akar:( Most ugy beszel velem mintha le se szarna kerdem mi a baj mondja semi de tudom h van valami :(( Kerlek irjatokk
2011. júl. 21. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez a lány szétkuratatja magát

Dobd ki

2011. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg szuz es azt mondta velem akarja elvesziteni szoval szerintem ijen nm lesz 17F
2011. júl. 21. 12:04
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
Előbb írni-olvasni-beszélni tanulj meg. Ha az alapvető kommunikáció menni fog, akkor majd talán venni fogod a csaj jelzéseit is. Addig is hívd fel, mondd meg neki, hogy vége van. Utána gondold át az életedet, tanulj sokat és ismerkedj rendes lányokkal...
2011. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Amúgy szerintem ez semmit nem jelent, ha féltékenykedsz akkor csak mégjobban a másik pasi farkára tukmálod. Ha meg már le is feküdtek: kit érdekel?
2011. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 evesek vagyunk es egy osztalyba jarunk!! 4 honapja vagyunk egyut es nm 1 szer sirt man utanam . Szerintem szo sincs semifele lefekvesrol biztos ijet nm csinalna . Csak azt nm tudom mi let vele vagy miert beszel igy vagy h szakitani akar nm tudom
2011. júl. 21. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!