Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány centiméter hosszu lesz a...

Hány centiméter hosszu lesz a havanese max?

Figyelt kérdés
Most szeretnék kutyust venni,és egyik ismerösömnek 1honapos a havanese kutyája,nagyon oda vagyok érte:))De fogalmam sincs mekkora lesz a max hosszusága..nagy kutyust nem szeretnék,én a picikért vagyok oda...ugy tudom a bolognese kisebb ,de valahogy nekem a havanese cukibb:)
2011. nov. 25. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez változó, én már láttam kicsit, nagyot, nézd meg a szüleit, általában a kölykök a szüleikhez hasonlítanak. Az én kis havanesem a világ legkisebb kutyusa (szerintem), 3 kg, nagyon csepp és törékeny, pedig már 5 éves és fiú. Édes, imádnivaló. A bolognesem 5 kg, ő nagyobbacska, tehát ebből is látszik, hogy változó.
2011. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lizaa ***** válasza:

1 hósan már a gazdinál van?


A válaszom:

Keress fel tenyésztőket csak tk-ves kutyut vegyél mert az a garancia h téll havanese lesz. A bolognese téll kisebb de a havanese se sokkal nagyobb :)

2011. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kb akkora mint a westie , de vannak olyanok akik kisebbek és nagyobbak , nekünk régen volt egy havanese-ünk akit 1 évesen kaptunk ő elég kicsi volt , most viszont van egy kölyök havanese-ünk és már most 6 hónaposan akkora mint az előző havanese-ünk , szóval szerintem ez a génektől függ meg persze ha látod mind két szülőt akkor szinte biztos lehetsz mekkora lesz...

nekem is a havanese jön be a bolognese nem

2011. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én havanese kutyusom kicsinek számít, 4,5kg. Jó, hogy nem lett ennél kisebb, mert akkor már esélye sem lenne nagy kutyákkal játszani.

2011. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!