Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Mennyibe kerül körülbelül egy puli hobbicélra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

tenyészetből 50.000 ft egy törzskönyves és érdemesebb megfizetni ezt,mert lehet hogy valahol veszel pulinak kinéző kutyát 10.000-15.000 ft-ért de lehet megnő németjuhász nagyságúra vagy idegbeteg kutya lesz.

mi tenyésztünk pulikat törzskönyvvel hobbicélra és kiállításra is,írj privit ha érdekel.

és egyébként egy másik fajtájú törzskönyves kutyák sokkal drágábbak magyar fajták törzskönyvvel is olcsók.

2011. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
10.000 ft.
2011. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak jövőre szeretnék majd május körül és mindenképp tenyésztőtől szeretném venni! Lenne még egy kérdésem, ha tenyésztetek biztos tudsz rá válaszolni! Tettem már fel egy ilyen kérdést, hogy, hogy tudom megcsinálni, hogy ilyen maradjon a szőre? [link]
2011. nov. 26. 19:23
 4/10 anonim ***** válasza:
10 ezer forintért olyat kapsz hogy falat raksz. Törzskönyv nélkül ne vegyél ha tényleg pulit akarsz. Olyan idegbeteg példányokat foghatsz ki ,hogy az valami hihetetlen. 2 ismerősöm is így vett pulit mindkettő idegileg instabil és nem a nevelés miatt.
2011. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát sokat kell fésülni,de amúgy főleg széthúzni kell a tincseket,de ha ilyenre akarod ,hogy maradjon sokat kell fésülni.

nekünk is csak tavasz/nyáron lesz alom úgy is.

de egyébként legtöbbször ilyen raszta lesz a kutyák szőre,nekünk olyan,mert mi húzgáltuk,de ha sokat fésülöd szerintem úgy fogsz maradni...

de legtöbben ilyen rasztás tincsekre hagyják...

2011. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
meg fiatal korban olyan 1 éve koráig ilyen marad a szőre utána egyből kezd tincsekre osztódni :)
2011. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez a kutya 5 éves, szóval tuti van valami turpisság a dologban:D
2011. nov. 26. 19:43
 8/10 anonim ***** válasza:

10000-ért kb. pont olyat kapsz, mint 50000-ért, a szüleit kell megnézni. Olyan púpos hátú lógós farkú idegroncs törzskönyves pulikat láttam már, hogy majdnem elsírtam magam. Tiszta szégyen...

A szőrét szét kell tépkedni tincsekre, egészen az aljszőrzet aljáig. De ezt nem kell túl gyakran csinálni, és ha zsinóros fajta, akkor nagyjából magától ilyen lesz, csak nem ilyen egyenletes, (ahhoz kézimunka kell) de szép zsinóros.

Olyat válassz az alomból, aminek jó hullámos a szőre a derekától lefele is! Mert általában onnantól szokott jobban nemezesedni, amivel több meló van, mert brutálisan össze tud állni. A kölyök korban simább szőrűekre ez jellemzőbb.

De természetesen ez csak az utolsó szempont legyen! A természetét figyeld inkább. Meg a szüleiét.

2011. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó! :)
2011. nov. 26. 20:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 5000 volt 6 hetesen kétszer féregtelenítve. Az apa is, anya is puli. A szülők 5-6 évesek, először csak egy volt a háznál (nem tudom melyik), aztán szerezték a másikat, hogy a tüzelést házon belül lerendezzék. Évente van két alom, 5-6 kölyök sokadik éve, eddig még mind puli volt felnőve is! :)


Most 8 hetesen kiváló, magabiztos kölyök, úgy tűnik, könnyen tanítható, élénk, de nem idegbeteg. Szerintem rengeteg örömünk lesz benne.

2012. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!