Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha fülgyulladása van a kutyámn...

Ha fülgyulladása van a kutyámnak muszáj orvoshoz is vinni vagy az állatpatikában kapok rá cseppet?

Figyelt kérdés
Az orvos 5000, annyi pénzem nincs :(
2011. nov. 26. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha nincs csak 5000ft a kutyádra akkor az eb adót sem tudod majd fizetni...

Különben jobb ha orvos látja.

2011. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Mi az, hogy az orvos 5000? Honnan tudod, hogy ennyibe kerül a kezelése?

És honnan tudod, hogy gyulladás?

2011. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

IGEN ENNYI PÉNZEM VAN! Nem azt kértem hogy a pénztárcámban turkálj!

Nálunk ennyi a vizsgálat ha szurit ad plusz X ha ír gyógyszert azt mellette a patikában lehet kiváltani.

2011. nov. 26. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:

szegény...

mik a tünetei?


én is ismerek ilyen szemét dokit, aki csak azért, hogy ránéz a kutyára kér 3.000 forintot, akkor is, ha a kutya makk egészséges!


merre laksz? mert én Biatorbágyon ismerek egy olyan dokit, akinél a szuri max. 2.500, de szerintem fülgyulladásra nem kell, 1000 forintot szokott elkérni, vagy annyit se.


Dr. Soós Ferenc!



Ja, és írj a lovak témakörbe, mert van egy ikerpár, aki szokott oda járni, az ő anyukájuk állatorvos, hátha tud távsegítséget nyújtani!


Bocsi, jobb nem jut eszembe...


vagy kérdezd meg itt, nincs-e valakinek állatorvos rokona/barátja...


tuti, hogy fülgyulladás?

2011. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:
57%

Nem túrkál senki, te teregetted ki.

Ha te beteg vagy, akkor is a gyógyszerésztől kérsz valamit, hátha elmúlik?

2011. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs, hogy mi okozza a gyulladást. Lehet sok mindentől, amit csak az orvos tud megállapítani. A próbálkozásaiddal akár meg is süketítheted, ha mondjuk átlukad dobhártyára olyan szert teszel, amit nem lenne szabad. Úgyhogy találj ki valamit és vidd el dokihoz. Egy normális doki egy visszajáró páciensnek segíteni fog, hogy legközelebb is visszamenjen.
2011. nov. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!