Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos yorkimnak fülgyullad...

2 hónapos yorkimnak fülgyulladása van, általában mennyi időn belül múlik el?

Figyelt kérdés
4 napja reggel úgy ébredt h félretartotta a fejét!még aznap elvittem a dokihoz,kitisztította neki és adott itthonra fülcseppet.rendesen eszik,játszik de a fejét még mindig félre tartja!!!!nagyon aggódom!ha valakinek van ilyen vagy hasonló tapasztalata kérem segítsen!!!
2010. ápr. 6. 13:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
az én yorkimnak is ez van...már 3 hónapja lassan:S...az orvos írt fel neki füllcseppet de nem használt.Elvittem egy másik orvoshoz ahol labor vizsgálatot csinálnak és pont ma lesz meg az eredménye.Az én kutyám is szenved nagyon..egész éjszaka rázza és vakarja a fülét....nagyon rossz lehet nekik...
2010. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ő is féretartott fejjel járkál???engem csak ez ijesztmeg!!én is úgy veszem észre h nem nagyon használ a csepp!!
2010. ápr. 6. 13:40
 3/14 A kérdező kommentje:
ő mennyi idős??
2010. ápr. 6. 13:42
 4/14 anonim ***** válasza:
az én kutyámnak is volt fülgyulladása. a doki megnézte, nincs-e idegen anyag a fülében, ami okozhatja. aztán kitakarította a fülét és felírt egy fülcseppet (surolan) ezt két hétig kellett cseppenti, első héten napi kétszer, utána napi egyszer és szépen elmúlt neki.
2010. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Milyen cseppet kaptatok? A surolannak pl. több idő kell, hogy kifejtse a kívánt hatást, ezért kell kúraszerűen alkalmazni. Az enyém is félre tartott fejjel mászkált és közben folyton rázta a fejét, de ettől "nem kell" megijedni, mert a gyulladás okozza. Ha meggyógyul, szépen elmúlik ez a fejtartás.
2010. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen ő is a surolan cseppet kapta!a doki azt mondta napi 2szer cseppenthetek 1-2 cseppet! nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!mostmár kezdek megnyugodni h nemis olyan nagy a baj!!!!
2010. ápr. 6. 14:26
 7/14 anonim ***** válasza:
gyulladás mértékétől függ a kúra hossza és hogy mennyit kell cseppenteni. arra nagyon figyelj, hogy egyetlen alkalom se maradjon ki, mert úgy nem lesz elég hatékony. és csináld végig becsülettel a két hetet, tarts ki. nekünk 4-5 cseppet kellett cseppenteni, bár jóval nagyobb is a kutyám, mint a tiéd, pont a két hét kúra alatt el is fogyott a csepp. gyógyulást a kutyusodnak! :)
2010. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi
2010. ápr. 6. 14:59
 9/14 A kérdező kommentje:
elősször 1 teljes üveggel akart adni a doki,de végül csak nyomott ki egy pici cseppentős üvegbe!de lassan elfogy úgyhogy majd megyek és kérek tőlle másikat
2010. ápr. 6. 15:00
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kutyusomnak is voltí/van fülgyulladása.

Először tavaly volt neki,mi is surolant kaptunk.Akkor úgy tűnt,hogy minden ok.De mégsem.Most megint ki jött neki.

Kitisztította a doki a fülét és mire haza értünk ugyanolyan volt.Holnap megyünk vissza a dokihoz.

Kíváncsi vagyok mi lesz.Nioncsen semmi a fülében.

Szerintetek mi lehet a baja?Mitől gyulladhat be neki ennyire?Ő nem tartja félre a fejét.Csak nagyon rázza.

Tavaly csak az egyik füle volt olyan,most már mind a 2.

2010. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!