Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírja ki szinte egész...

Hogy bírja ki szinte egész nap kaja nélkül a kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy pulim és egy nagyobb testű keverékem. A puli 2 éves ex-szuka a nagyobb kan.

Reggel- este kapnak enni (főtt disznófület, bőrt, lábat, vagy ami épp akciós pl. kacsafarhát). Ezekhez szoktak kapni száraz kenyeret, és ha nincs ilyen ennivaló, akkor tápot. A nagy eszik rendesen, de a kicsi csak egy kisebb darabot visz el, nem eszik többet. Mindegyik kutyánk jó súlyba van és nem betegek.


2011. nov. 27. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Na mit fog te ezért itt kapni....Hogy merészeled nem extraprémiumhiperszuper táppal etetni őket? :D


Amíg nem változik a súlya, jó kedve van, éber, stb, addig szerintem nincs baj.

2011. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Állok elébe! Akinek nem tetszik, vegyen nekem extrapréniumszupertápot és akkor azzal etetek =)
2011. nov. 27. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán nem jön be neki a sok hús. az is lehet, hogy a megemésztésével vannak gondjai. A mi kutyánk pl. a csontot nem tudja megemészteni (még a főtt csirkenyakat sem) mindig kihányta, ezért nem kaphatott olyat amiben csont van. De vannak kutyák akik pl. a csirkehúst nem bírják. Próbálkozz mással. Egyébként nem félsz, hogy egyoldalú a táplálkozásuk? Úgy értem, vitaminokhoz honnan jutnak hozzá, ha szinte csak húst esznek?
2011. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Zöldséget, gyümölcsöt nyersen eszik minden mennyiségben. Amíg van alma a fa alatt, azt eszik vagy a kerbe mennek és ásnak maguknak valami zöldséget, ettől nem félek.

Hihetetlen milyen "esőtáncot" járnak, ha találnak egy almát. (naponta többször is :))

2011. nov. 27. 10:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Örülhetsz, mert bizonyára egészségesek lesznek a kutyáid, ha így eteted őket!!!

Nem nagyon fogják ismerni a rengeteg féle táp okozta allergiát! Talán egyet módosíts! Mivel a disznóhúst úgyis főződ, főzz hozzá RIZST! /nem tésztát, rizst!/ Ha télen is adsz zöldséget, pl. sárgarépát, nagyon jól eteted! Az egyéb húst,- a disznó kivételével,- nem is kéne főznöd! /BARF diéta/ Evés nélkül? Nem értem, mért kérded? A kutya nem ember. Sokkal jobban bírja a koplalást. Sőt, ha megfelelő a súlyuk, az sem gond, ha minden héten, van egy bőjt nap!

2011. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kutyáim is húsokat, csontokat kapnak főleg.Meg ami kimarad a ház körül. Olyan izomzatuk van és még soha nem voltak betegek. Környék összes, szuper prémium tápos kutyáit túlélték...:) Azokat meg, nem győzik húzgálni orvostól orvosig őket.
2011. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos, nekem is hasonlók a tapasztalataim. Persze, azért vannak kivételek is, de akár hogyan is,a tápokban, az alkotók, mesterséges anyagok. Ha az emberi fogyasztásra szánt ételekbe belemernek betegségeket előidéző anyagokat tenni, mért pont a kutyákéba ne tennének, az üzlet érdekében? Az tény, hogy a táppal etetett kutyák, sok esetben szebb külleműek, szebb szőrzettel rendelkezzenek. De ez a lényege a gazda szemszögéből! Azt láttatja, milyen szép a kutya. Csak nem tudni, hosszú távon mit okozhat a rengeteg mesterséges alkotó, ami a tápban van. A táp, csak a rohanó világunk szüleménye, a kényelmes gazdáknak!
2011. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!