Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adtok az állataitoknak...

Mit adtok az állataitoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Pl.a kutyának a rágcsálóknak ,macskáknak
2011. nov. 27. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez most komoly? :)
2011. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen
2011. nov. 27. 12:18
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet adok nekik enni,vagy talán inni.Vagy nem.
2011. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

én semmit... felszedem a szőnyeget a nagyszobában, és ott alszom a kutyákkal...:)


jutalomfalat akkor van, ha valamit csinálnak érte... csak úgy nem osztogatom, az hülyeség...


rágócsontot kapnak, algásat. olcsó. ízlik nekik.:)


ennyi.

úgy is csomó csont meg maradék megy majd nekik a menüből...:)


+ szánkózni megyünk, azt imádják, mert rohannak a szánkó mellett... de van, hogy felkéreckednek rá!:D

(a 6 kilós még oké lesz, a 18 kilós elmegy, a 28 kilós már kicsit gázos, az 50 kilós növendék káj remélem, nem kap kedvet az ölben csúszáshoz:D:D:D


jó nagy falkavonulásokat szoktam tartani a hóban, azt imádják!:)

(de a 6 kilósnak meg a kájnak ez lesz az első karácsonya!!!:))

2011. nov. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Az Auchanbe elmegyek, nézek valamit a hörcsögöknek is...xd
2011. nov. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kap egy fogreszelést. Mondjuk nem lesz túl boldog, dehát ami kell az kell. És egyébként nem olcsó játék, karácsonyra pont megteszi.
2011. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Finom falatokat,amiket szeret! Kutyakozmetikus és ruhák, meg játékok!!!:) Csivavám van:) 21/L
2011. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kutyáink/két spániel/mindig kapnak valami apróságot karácsonyra,most száritott csirkemellet fogunk venni nekik.Kb.500 ft.szerintem ennyit megérdemelnek!
2011. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az enyém egy olasz márkájú halas és bárányos kutyatápot kap...shar-pei...haláli jó arc...imádom... :)
2011. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nekem cicám van, most lesz az első karácsonya nálam, szerintem kap a menüből amit mi is eszünk(szereti a húslevest:D), és sütök neki husit, (persze fűszer nélkül) tehát mindent amit szeret, plusz a karácsonyfa is elég nagy élmény neki :DD (nekem már annyira nem hogy figyelnem kell rá állandóan hogy nem rongál-e :D )
2011. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!