Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti ilyenkor sárban hogy...

Ti ilyenkor sárban hogy mozgatjátok le a kutyátokat?

Figyelt kérdés

sziasztok!

ti ilyenkor sárban,hogy mozgatjátok le a kutyátokat?

gondolok itt a pulikra,briardokra,stb érzékeny szőrű kiállítási kutyára.

Ilyenkor betonon vannak vagy bent a házban,nálatok hogy van ez?

főleg olyanok véleménye érdekel,aki kiállításra is hordja a kutyáit...


2011. nov. 27. 12:24
 1/4 Szilvi & Argos ***** válasza:

Barátnőm sheltie-ket és aussie-kat tart. Télen és ősszel ugyanúgy van séta a Duna parton, mint nyáron. Most szerencsére még sár sincs. Sáros időben száradás után kipereg belőlük a homok és max. sepregetni kell, ha éppen bent vannak.

Kiállítás előtt meg fürdetés, szárítás, stb.

2011. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hosszúszőrű órás testű kutyám van. Kiálítás eőtt csak arra vigyázok, hogy száraz legyen. Felőlem akár nyakig sáros lehet, ha kiállítás előtt megszárad. Egy óra alatt csillogósra fésülöm!
2011. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem.
2011. nov. 27. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszú szőrű kiállítási kutyám van (collie). Ugyanúgy mozgatom, igaz, hogy úgy néz ki mint egy varacskos disznó egy-egy séta után, de ez nem árt a szőrének. Gyakrabban fésülöm, kiállítás előtt meg fürdetem, bár mostanában nem megyünk, legközelebb csak februárban.
2011. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!