Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos golden retriver...

5 hónapos golden retriver kiskutyám székletén véres nyákos csík van. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Minden oltást megkapott, pár napja kapott féregirtót és veszettség elleni oltást. Rendesen eszik, iszik, jó kedve van. Kullancs nincs benne. A vér rajta van a székletén nem pedig benne.
2011. nov. 27. 13:56
 1/4 zokniszörny ***** válasza:
Nem tudom, hogy létezik-e ilyesmi, de lehet, hogy nagyon erőlködött, és attól van. Szerintem érdemes kikérni állatorvos tanácsát, akár telefonon.
2011. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bűzmirigyét nem nyomták ki? Nekem az egyik kutyámnak utána pár napig nyálkás volt az ürüléke. Magyarázat lehet esetleg a vérre is.
2011. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha csak kicsit véres, akkor simán lehet, hogy csak megpattant egy ér erőlködés közben...

ilyen még emberekkel is szokott történni.


figyeld, hogy a következő csomag is ilyen lesz-e, ha igen, azért jobb megmutatni a dokinak...


amúgy vidám? eszik, iszik rendesen?


mert akkor azért nem kell aggódni...

2011. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnál pont most a nyáron volt ilyesmi. Azt mondták, bélgyulladás, előfordul. Kapott egy kis bélflóra-támogató cuccot (ha lelőnek, se jut most eszembe a neve...) és se perc alatt rendbehozta.

Próbáld rendszeresen etetni (minden nap ugyanabban az időpontban), az is számíthat.

2011. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!