Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet 30000ft-ig Cavalier...

Hol lehet 30000ft-ig Cavalier King Charles Spánielt venni? (Kölyök). mert nem találok sehol :|

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szaporítónál. Én is egy ilyen kutyát szeretnék majd venni. De jobb esetben is 80.000Ft-ot rá kell szánnod a kutyára minimum. Már elég túl tenyésztett beteges fajta szóval meg kell nézni hogy csakis jó helyről. Én ha minden igaz majd innen szeretném venni:

[link]

2011. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2011. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

[link]


Ha nem szánsz tenyésztőre,akkor itt vannak a szaporitok,ki lehet fogni jó szép egészséges kutyust csak légy körültekintő!

2011. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Körültekintő?

Végül is, ha a kérdezőnek röntgenszeme van, meg kézrátétellel állapít meg örökletes betegségeket, akkor hajrá.

2011. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Igen körültekintő, gondolom nem ostoba a kérdező és utána fog járni ha már kutyát vesz annak a felmenőinek. Betegségek,oltások stb. ÉS igenis ki lehet fogni expresszen jókat ha vki nem akar több százezret költeni egy kutyára.
2011. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez is igazán hasznos válasz volt. Köszönjük. :)
2011. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Már meg ne haragudj kedves kérdező, de akkor tényleg menj el a fajtamentőkhöz, és fogadj örökbe onnan egy tündért!!!

30 e Ft-ért jóesetben kapsz fajtatiszta kutyát.

Ahogy előttem is írták nagyon fontos az örökletes betegségekre való szűrés.

Ha most 30 e Ft-ot akarsz adni egy kiskutyáért, akkor majd hogy fogod kifizetni neki a minőségi tápot (5-10 e Ft havonta), az oltásokat, az esetleges orvosi költségeket, amik ha sikerül olyan "tenyésztőt" választanod akár 100-200 e Ft-ra is rúghatnak.....

Ne támogasd a szaporítókat, sajnos így is van belőlük nagyon-nagyon sok...

És halkan megjegyzem, hogy egy minőségi kiskutya ára egy igényes kennelben 150-200 e Ft körül alakul.

2011. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
ugyanezt műveled Zoli te is. Én csak a kérdésre válaszoltam.te meg lepontoztál,pedig a válaszom igaz volt.!Nem az volt a kérés h szaporitotol érdemes e venni vagy sem?hanem h honnan tud 30ezerért?!Onnan.Ha továbbra sem vagy képes felfogni kérlek fordulj szakemberhez;)
2011. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Én 30ezerért vettem a kavimat, egy internetes hirdetésben találtam rá. HIBÁTLAN!! A helyszinen meglehetett nézni a szüleit is.
2012. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyapán TENYÉSZTŐ, és ő is expresszen hirdet.

De ha nem szánsz tenyésztőre, akkor szaporító, vagy FAJTAMENTÉS!


Bocs az offért.

2012. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!