Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera Kids vagy Josera Junior?

Josera Kids vagy Josera Junior?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a két táp között? Mindkettőben van zöldkagyló kivonat?
2011. nov. 28. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A Kids jobb minőségű, mint a Junior. Csak a Kids tartalmaz zöldkagyló kivonatot, emellett probiotikumot is, ami segíti a kiskutya emésztését.


Ha izületvédőre is szüksége van a kutyusodnak, mert pl. nagytestű, akkor mindenképpen adj mellé kiegészítést, mert kizárólag a tápban lévő zöldkagyló nem lesz elég.


A Kids egyébként szerintem egy nagyon jó kis táp, bátran ajánlom.

2011. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis-közepes test kutyának inkább a Josera Family (erősebb, mint a Kids).

Egy nagytestűnek Kids (ebben kevesebb a fehérje).


A Josera Junior egy nagy rakás sz*r, azon nem lehet normálisan kutyát nevelni. Elég gyenge táp.


A Kids és a Family az "Emotion line" tagja, ami a Josera-nak az extraprémiumja. A Junior pedig a sima prémium, és a középkategória között van minőségben.


Zöldkagyló szerintem csak a Kidsben meg a Familyben van.

2011. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) akkor meg is rendelem gyorsan a Kids-et. Nagytestű kutyám van, a Kids után mit ajánlotok? Nem munkakutya. :)
2011. nov. 28. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Kids mehet neki 1,5-2 éves koráig. Utána a kutya aktivitásától függően kaphatja a Festivált, Optinesst, Sensiplust, vagy a High Energy-t.


Szerintem a Joserának az Emotion Line kategóriájából válogass továbbra is.


Bár nekem bevált az Agilo és a Regular is.

2011. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!