Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit csináltok a felszedett...

Ti mit csináltok a felszedett kutyagumival? Hova dobjátok ki?

Figyelt kérdés
Minap sétáltunk a városunk kertvárosi részében jó nagy sétát tettünk 4-5 km-re lehettünk az otthonunktól. A lényeg a következő ugye a kutyám végezte a dolgát én ahogy illik felszedtem és mivel láttam hogy közelbe nincs kutyagumi szemetes így kidobtam egy sima közterületi kukába igenám csak ezt végignézte egy túlbuzgó állampolgár és őrjöngve rohant átunnunk hogy azonnal szedjem ki a kukából mert nem odavaló. Én meg kérdeztem hogy ugyan minek szedném ki? Erre azt a választ kaptam hogy abba szemetesbe nem lehet belerakni nem érdekli mit csinálok vele de abba a kukába nem rakhatom bele. Nem akartam kötekedni meg felizgatni a kutyámat így fogtam kivettem és odébb álltunk. Mégis mit várnak tőlünk ,hogy 2-3 km-t sétáljak egy zacskó kutyaszarral a kezembe mire találok egy olyan szemetest vagy cipeljem hazáig?

2011. nov. 28. 15:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nálunk sincsen ilyen kuka a körnéyken (nah jó közterületis kuka is csak a főuton meg buszmegállóba...mondjuk nem sok gazdi szedi a kutya után a dolgát...) én oda nyomtam volna a kedvesállampolgár társ kezébe hogy akkor tessék dobja ki ő..
2012. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!