Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg a fajta "szakértői"...

Tényleg a fajta "szakértői" lennének?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már itt, és hallottam máshol is, hogy ha valaki általánosságban érdeklődik a kutyákról a válaszolók megpróbálják meggyőzni a kérdezőt, hogy az a legideálisabb kutya amit ők is tartanak. Abszolút nem számít, hogy a kérdező mire "használná" a kutyát, hol tartanám, nem oylan méretű kutyát szeretne stb. Miért gondolják sokan, hogy mert volt/van egy adott fajtából EGY kutyájuk már mindent tudnak róla? Semmi összehasonlítási alapjuk nincs más fajtákkal, de még a fajtán belül sem.
2009. máj. 13. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valaki igen,ért hozzá. De valaki csak azért ajánlja, mert neki az van és "bejött". Persze ez nem helyes, mert nem biztos,hogy másnak is beválik arra, amire Ő szeretné...
2009. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Én azért adok tanácsot, mert EGY adott kutyafajtából 20 év alatt több példányunk volt, kennelt alapítottunk, kiállításokra, kutyaiskolába jártunk.

Azt viszont el kell fogadni, hogy ez egy anonym oldal, ahol szakképzetlen emberek jórészt szakképzetlen emberek tanácsát kérik ki.

Akinek ez nem tetszik, az beszéljen tenyésztőkkel, állatorvossal, vagy állatmenhelyi ápolókkal.

2009. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
azért mert a magyar emberek ilyenek,mindig okosak és ők a legjobbak nincs hibájuk:D:D:D de am osztom azt a véleményt h azért mert neki az van az tetszik az vállt be! de amúgy meg legyen bármilyen kutyád is az életedben egy fajtából 10, sztem élted végéig sem fogsz megtudni mindent,minden kutyától tanulunk valamit! én pölö nem is válaszolok az ilyen kérdésekre,mert aki nem tudja eldönteni h milyen kutyát szeretne és teljesen idegen emberek véleményét kéri ki az sztem egy jellemtelen ember,aki nincs tisztában a saját képességeivel és anyagi hátterével, h mit bírna!!! ez az én véleményem szia
2009. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Általában az ilyen kutyát szeretnék venni stílusú kérdésekben felsorolnak jón néhány kritériumot, amibe ha beleesik a szóban forgó kedvenc fajta, szerintem bátran ajánlható. Én inkább azt nem kedvelem mikor javaslatot teszek és valaki egyből megpróbál megcáfolni, csak azért, hogy a kérdező az általa ajánlott fajtát részesítse előnyben!
2009. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!